У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому НТУ відбулося засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося чергове засідання ректорату, під головуванням ректора Петра Савчука.

Передусім, Петро Савчук привітав завідувача лабораторії кафедри будівництва та цивільної інженерії факультету будівництва та дизайну Василя Жежеруна, який відзначив своє 71-річчя 1 лютого. З нагоди особистого свята та за сумлінну багаторічну працю й зразкове виконання посадових обов’язків Василю Дмитровичу вручили почесну грамоту.

Потому членами ректорату було озвучено перелік заходів, які мають відбутися у стінах ЗВО найближчим часом. Так, активно ведеться підготовка до урочистостей з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам Луцького НТУ. Захід відбудеться 8 лютого о 14:00 у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. До участі у заході запрошені перші особи області та міста, члени Наглядової ради ЗВО, керівництво обласної профспілки працівників освіти і науки України.

Крім того, впродовж місяця у Луцькому НТУ відбудеться презентація магістратури за спеціальностями: «Інженерія програмного забезпечення» (20 лютого), «Право» (15 лютого 11:00) та «Фізична культура» (12 лютого 13:00). Заходи відбуватимуться в ауд. 216.

Водночас, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук анонсував проведення семінару в рамках програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», яка відбудеться за співорганізації Луцького НТУ у стінах СНУ ім.. Лесі Українки 23 лютого о 14:00. Разом з тим, за словами Сергія Шимчука, нині триває підготовка річного звіту з наукової складової університету.

Своєю чергою, голова студентського Профкому Ілля Ковтонюк повідомив про початок реєстрації на конкурс «Кращий студент Луцького НТУ». В рамках конкурсу представлено 12 номінацій, для участі варто зареєструватися у відповідній гугл-формі до 5 березня включно. Фінальний етап конкурсу відбудеться 19 квітня у драмтеатрі.

Насамкінець декан факультету екології, туризму та електроінженерії Владислав Волинець зазначив, що цьогоріч факультет відзначатиме 20-річний ювілей. Урочистості з нагоди свята відбудуться орієнтовно 22 березня.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ