У Луцькому НТУ відбувся 5-й тур Чемпіонату аматорської ліги з волейболу

У Луцькому НТУ відбувся 5-й тур Чемпіонату аматорської ліги з волейболу

17 листопада у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся 5-й тур Чемпіонату відкритої аматорської ліги з волейболу (група «А»), де беруть участь чоловічі команди з Рівненської та Волинської областей.

У турі грає чотири команди, серед яких – збірна з волейболу Луцького НТУ (тренер – Радченко О.В.). Цього дня вони зустрілися у спортивному поєдинку з клубами «Олюртранс» та «Версаль».

Підтримати студентів прибув і ректор Петро Савчук, який наголосив на особливій ролі спортивної роботи в університеті: «Здоров’я нації, особливо молоді, безумовно залежить від розвитку та підтримки фізичної культури та спорту в країні. Для Луцького НТУ – це пріоритет. У студентів сьогодні є всі умови для занять спортом. Наші хлопці та дівчата з успіхом беруть участь у різноманітних змаганнях і отримують нагороди».

«Попри те, що команда «ЛНТУ» програла «Олюртрансу» та «Версалю» з рахунками: 3:0; 3:0, вона отримала безцінний досвід, - каже адміністратор команди «ЛНТУ» Віталій Дмитрук. - Збірна молода. У групі «А» ми граємо вперше, а тут команди класу майстрів. З ними дуже складно, адже це дуже висока планка. Дякуючи цій лізі, ми здобуваємо досвід. Команда має ціль та перспективу. Це головне! Попри все, хочу відзначити хорошу гру студентів 5-го курсу: Вячеслава Приймака, Дмитра Максимчука, Василя Котюха та Анатолія Завору».

Зауважимо, збірна команда з волейболу Луцького НТУ бере участь в трьох турнірах водночас. «Крім сьогоднішнього - у Вищій студентській лізі, перший тур якої розпочнеться через два тижні. Також наша команда вже зіграла перший тур у Другій лізі України», - додає завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я Луцького НТУ Сергій Савчук.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1123867991100583