У Луцькому НТУ відбувся новорічний ранок на воді

У Луцькому НТУ відбувся новорічний ранок на воді

Адміністрація спорткомплексу Луцького національного технічного університету влаштувала новорічний ранок на воді для дітей викладачів та працівників ЗВО. Розважальний захід за участю справжніх Діда Мороза та Снігуроньки відбувся у басейні спорткомплексу.

За словами директора спортивного комплексу Луцького НТУ Юрія Чурило, до участі у новорічних розвагах долучилося майже півсотні діток віком від 7 до 14 років. Для них організували святкову новорічну програму й спортивні естафети у вигляді запливів за різними видами плавання. Підбадьорювали учасників естафети Дід Мороз та Снігуронька, які на завершення новорічного свята усіх діток відзначили подарунками.

Варто зазначити, що подібний захід у Луцькому НТУ проводиться вперше. Втім святкові розваги на воді в університеті планують зробити традиційними, у планах навіть залучити до естафет у басейні працівників та професорсько-викладацький склад ЗВО.

 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1156143561206359