У Луцькому НТУ відзначили переможців Всеукраїнської олімпіади з «Основ охорони праці»

У Луцькому НТУ відзначили переможців Всеукраїнської олімпіади з «Основ охорони праці»

У стінах Луцького національного технічного університету відбулося підведення підсумків та урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці».

До слова, подібний захід відбувається у Луцькому НТУ уже третій рік поспіль і заохочує позмагатися у першості студентів із усіх куточків України. У цьогорічному науковому змаганні участь взяли 128 студентів із 49 закладів вищої освіти України.

Із вітальним словом на урочистостях виступив ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав учасників та переможців Олімпіади із досягненнями та зазначив, що охорона праці – це важливий освітній напрямок, який варто розвивати спільними зусиллями із талановитими студентами та досвідченими науковцями.

«Вітаю вас із досягненнями, які ви здобули, адже вони дадуть вам досвід, зроблять вас сильнішими та мудрішими. Я знаю, що Олімпіада була дуже сильна, між вами велася справжня боротьба. Такі заходи дають можливість розвиватися кафедрам, обмінюватися думками, знайомитись із конкурсантами та викладачами, водночас, ми разом зможемо розвивати освітній напрямок з охорони праці, підсилювати його, бо це справді важливо», - резюмував ректор.

Потому зі словами подяки для організаторів заходу виступив голова апеляційної комісії, кандидат технічних наук, доцент кафедри цивільної та промислової безпеки Національного авіаційного університету Анатолій Русаловський: «Два дні минули, усі виявили свої здібності, продемонстрували на що вони здатні і отримують заслужені нагороди. Перш за все, я хочу подякувати господарям заходу, голові організаційного комітету, адже уже втретє  ми проводимо Олімпіаду у Луцькому НТУ без жодного найменшого недоліку. Оргкомітет забезпечив плідну та безупинну роботу і за це вам дякую».

Своєю чергою із вітальним словом виступив  заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський: «Мені дуже приємно брати участь в такому позитивному заході. Хочу подякувати адміністрації за те, що ви займаєтеся такою хорошою справою, переживаєте за неї та студентів. Також хочу привітати конкурсантів за те, що ви берете участь у таких заходах і перемагаєте, ви наша надія та надія України».

Із позитивними враженнями про Олімпіаду відгукнулася студентка Львівського державного технічного університету безпеки життєдіяльності Віта Чернявко: «Від імен всіх студентів хочу подякувати ректору університету, голові комісії, членам журі і всім організаторам за те, що дали можливість взяти участь в олімпіаді. Дуже приємно знати, що охорона праці займає не останнє місце в Україні і що в світлому майбутньому ми будемо всі хорошими кваліфікованими спеціалістами. Також хочу подякувати за теплий прийом і можливість відвідати таке хороше світле і душевне місто».

Після слів вітання учасникам та переможцям Олімпіади вручили почесні грамоти за перемогу у різних номінаціях. Крім того, подяку отримав ректор Луцького НТУ Петро Савчук, а також усі члени журі та оргкомітету.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1242160609271320