У Луцькому НТУ відзначили школярів - ІТ-шників

У Луцькому НТУ відзначили школярів-ІТ-шників

16 лютого у стінах Луцького національного технічного університету відбулося офіційне закриття зимової ІТ-школи при факультеті комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Так, по завершенню трьохденного навчання кожен учасник отримав відповідний сертифікат.

Зазначимо, організаторами заходу виступили кафедра комп’ютерних технологій та професійної освіти і кафедра комп’ютерної інженерії та кібербезпеки. Заняття відбувалися 14- 16 лютого у комфортних технічно-обладнаних аудиторіях Луцького НТУ. Участь у школі взяли 45 учнів 8-11 класів із різних міст та селищ Волинської області. Аби пройти відбір в ІТ-школу, учні здавали он-лайн тестування на рівень підготовки та орієнтування в сфері інформаційних технологій.

Передусім на офіційному закритті школи виступила завідувач кафедри комп’ютерних технологій та професійної освіти Наталія Чернящук. «Щиро бажаю Вам не втрачати амбіцій, наполегливості, шкільної легкості, не втрачати енергії і з кожним днем лише примножувати її, не втрачати віру в себе і в свої можливості. З впевненістю ми відкриваємо для вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей! За вашою спиною залишаються уроки шкільного життя, величезний запас знань та перед вами відкриваються двері в новий світ, де ви муситимете боротися і перемагати, відстоювати себе. Бажаю вам перемог та професійного зростання!», - привітала школярів Наталія Леонідівна.

Потому старости чотирьох учнівських груп зі словами вдячності звернулися до освітян Луцького НТУ, зазначивши, що таких новітніх програмних забезпечень вони ще не зустрічали. Найбільше діткам сподобалися заняття з основ веб-розробки, програмування та робототехніки, які, до слова, проводилися англійською мовою. Оцінили вони і новенькі технічно обладнані аудиторії.

Вітальне слово взяв і проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентин Талах, який побажав юним програмістам успіхів в сфері реалізації своїх планів та вручив сертифікати.

 


 

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Автор фото - Сергій Костючко. БІльше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1185314478289267