У Луцькому НТУ виставка до Дня боротьби зі СНІДом

У Луцькому НТУ виставка до Дня боротьби зі СНІДом

У Луцькому технічному університеті відбулося відкриття виставки плакатів. присвяченої Всесвітньому дню боротьби за СНІДом, що відзначають 1 грудня. Виставку організовано з ініціативи кафедри дизайну під керівництвом Руслана Чугая.

Так, до виконання творчих робіт були залучені студенти-дизайнери першого курсу. За словами завідуючої кафедрою дизайну Наталії Скляренко, виставка поєднує у собі наукову складову (студенти дослідили інформацію про СНІД, причини його виникнення та з якими проблемами стикаються хворі) та творчість, яка втілилася у створення плакатів. «Акція спрямована на те, щоб підвищити рівень усвідомлення молоддю проблем, пов’язаних  із захворюванням на СНІД, як живеться ВІЛ-інфікованим у сучасному суспільстві, з чим вони зіштовхуються, чого потребують і як долають комунікаційний бар’єр та неприйняття соціуму», - зауважує завідуюча.

Як зазначив організатор виставки Руслан Чугай, її унікальність полягає у тому, що роботи поєднали у собі техніки виконання зображення від руки та комп’ютерну графіку. «Насправді, плакат – це доволі складно, він потребує глибокого осмислення та хорошої ідеї. Ми поєднували непоєднуване. Студенти абсолютно не були обмежені у варіантах виконання роботи: хтось малював аквареллю, хтось гуашшю, дехто творив лише рисунком, а інші – обрали комп’ютерну графіку. Тож серед усіх робіт ми відібрали найкращі, які й представлені тут на виставці», - розповідає Чугай.

На відкриття виставки завітав також й проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах. Він наголосив на актуальності проблеми, яку підняли творці у своїх роботах, зауважив, що про СНІД потрібно говорити і всіляко підтримувати людей, що потрапили в заручники цієї страшної хвороби. Насамкінець проректор подякував усім учасникам виставки за творчий підхід та креативні ідеї і побажав натхнення.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1400689690085077