У Луцькому НТУ вітали викладачів

2 жовтня з нагоди Дня працівників освіти у Луцькому НТУ відбулися  урочистості. За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі щирим словом зустрічав господар – ректор технічного університету, професор Віктор Божидарнік, який вручив кращим викладачам та співробітникам грамоти за заслуги в галузі освіти. «Символічно, що наше професійне свято ми відзначаємо саме восени. Як гарна погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і викладачі дають студентам неоціненні скарби людських якостей, що є такими важливими у житті», – зазначив Віктор Володимирович Божидарнік. Цього дня кожен викладач технічного університету почув, який він вправний, красномовний, мудрий, сучасний, одним словом неповторний. І це все – правда. На унікальності кожного викладача акцентував увагу і голова студентської ради університету Олексій Табачук.

Після нагородження на всіх присутніх чекала цікава концертна програма за участю гостей – військового духового оркестру Луцького прикордонного загону, а також студентів – Олександра Кньовця, Яни Савіної, Орисі Ключук, Діани Назарчук, Софії Лупашко.

Свято прикрасили нові юні обдарування, які у майбутньому сподіваємося поповнять ряди студентів Луцького НТУ, а мабуть, й української зіркової еліти – Анічка Клімовець та Іллюша Шнайдюк.

Кожне свято несе свою магію, а допомогли її створити організатори – відділ культури та мистецтв технічного університету.

Наталія Дмитрієва

Фото  Олега Лук'янця