У Луцькому НТУ – засідання планового ректорату

У Луцькому НТУ – засідання планового ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання керівної ланки ЗВО, під головуванням ректора Петра Савчука.

Розпочався захід із приємної місії. Так, ректор вручив почесні грамоти та кубок переможцям у міжнародному конкурсі дизайнерів-модельєрів «Печерські каштани». Захід відбувся у Києві, де студентки Луцького НТУ Любов Метельська та Юлія Жук здобули впевнену перемогу.

Потому Петро Савчук прозвітував про поїздку у Міністерство освіти і науки України та озвучив результати перемовин, підняв основні робочі питання в університеті та акцентував увагу на особливостях вступної кампанії.

Крім того, Петро Савчук розповів про реалізацію спільних напрацювань із академією BZEE, що займає провідну нішу у секторі вітроенергетики. Луцький НТУ нещодавно підписав із німецькою академією меморандум, отож візит у відповідь у місто Гусум здійснив ректор, де за результатами перемовин був погоджений проект 6-ти тижневого навчального стажування викладачів та працівників університету. Так, 6 викладачів, аспірантів чи лаборантів зможуть пройти навчання у спеціалізованому центрі в Німеччині, скласти відповідні екзамени, а згодом і навчати студентів особливостям вітроенергетики у Луцькому НТУ.

До того ж, під час ректорату було оприлюднено дату вручення дипломів випускникам. Урочистий захід відбудеться 13 липня о 10:00. Натомість, 2 липня Луцький національний технічний університет відзначатиме 53-тю річницю від дня створення навчального закладу.

Уже сьогодні, 11 червня, Луцький НТУ прийматиме учасників II Міжнародної конференції з проектування, моделювання, виробництва: Інноваційна біржа (DSMIE-2019). Захід відбувається під патронатом професора, ректора Сумського державного університету Анатолія Васильєва та професора, ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука, а також декана факультету технічних систем і енергоефективних технологій СумДУ Олександра Гусака та декана технологічного факультету Луцького НТУ Олега Заболотного.

Конференція присвячена широкому колу дослідницьких завдань в галузі машинобудування, що розглядають сучасні та майбутні тенденції в проектних підходах, методи моделювання, комп’ютерні системи, розробку програмного забезпечення, інструменти ІКТ та реалізацію стратегії Industry 4.0 для вирішення інженерних завдань. Відкриття конференції відбудеться 12 червня о 9:00, а триватиме робота науковців до 14 червня включно.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ