У Луцькому НТУ – засідання ректорату

У Луцькому НТУ – засідання ректорату

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання ректорату, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука.

Розпочав нараду Петро Савчук із повідомлення про ротації в керівному складі університету. Зокрема, з 15 жовтня офіційно приступив до виконання обов’язків декана факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій доцент кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Костючко Сергій Миколайович. Крім того, завершився контракт у декана факультету бізнесу Надії Ковальчук, тож вона виконуватиме обовязки декана до подачі нової кандидатури.

Головне питання на разі, каже в.о. ректора Петро Савчук, безпека працівників та студентів у період  пандемії Covid-19 та дотримання карантинних умов. У Луцькому НТУ уже підготували наказ за рекомендаціями МОНУ, у якому йдеться про особливості освітнього процесу в умовах дистанційного навчання на період з 15 жовтня до 15 листопада.

«Зараз головне налагодити комунікацію зі студентами, тому що це не місяць канікул та самоізоляції, а продовження планомірної роботи із використанням технологій дистанційного навчання та базової платформи Moodle», - наголошує Петро Савчук.

Варто зазначити, що цього тижня у Луцькому НТУ відбудеться низка заходів, які пройдуть із дотриманням усіх норм карантину. Зокрема, сьогодні о 15:30 у приміщенні обласного драмтеатру відбудеться зустріч трудового колективу Луцького НТУ із кандидатами на посаду ректора ЗВО. Завтра, 16 жовтня, о 14:30 із кандидатами зустрінуться студенти в ауд.37, що у головному корпусі Луцького НТУ.

Цього ж дня, в університеті відзначатимуть 35-річчя машинобудівного факультету, а відтак науковці впродовж дня презентуватимуть оновлену матеріально-технічну базу МБФ. Надзвичайно важлива подія для подальшої акредитації у Луцькому НТУ відбудеться починаючи з 12:30. Мова йде про семінар за участі керівництва НАЗЯВО. Небайдужих до творчості, кафедра дизайну запрошує 16 жовтня на виставку робіт бійців АТО з нагоди Дня захисника України. Захід розпочнеться о 13:00 в ауд. 306 корпусу «А». Керівники виставки: Анна Дідух  та Руслан Ізмаїлов.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ