У Луцькому НТУ – засідання Вченої ради

У Луцькому НТУ – засідання Вченої ради

Планове зібрання Вченої ради відбулося у Луцькому національному технічному університеті під головуванням ректора Петра Савчука. Перш за все, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять колишнього ректора Луцького НТУ Божидарніка Віктора Володимировича, якому 22 квітня мало б виповнитися 74 роки. Також, 22 квітня відсвяткував свій День народження декан ФФОЛП Ігор Андрущак. Ректор Петро Савчук привітав його та побажав успіхів у роботі, наукових досягнень та натхнення на нові звершення.

Далі перейшли до відзначення переможців наукових конкурсів, олімпіад та конференцій. Так, Петро Савчук вручив дипломи різних ступенів та грамоти студентам всіх факультетів Луцького НТУ, а також подяки їхнім науковим керівникам.

За порядком денним першим питанням до розгляду Вченої ради було подано внесення структурних змін Луцького НТУ, які представив декан технологічного факультету Олег Заболотний. Він доповів, що до 2012 року в Луцькому національному технічному університеті існував «Спортклуб», проте тепер всі його функції виконує кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я. На підставі цього, Заболотний звернувся з проханням відновити таку структурну одиницю як Спортивний клуб та ввести в штат посаду голови Спортклубу. Ректор підтримав цю ініціативу, зауваживши, що розвиток спорту та максимальне залучення молоді до активного способу життя дуже актуальні в сучасному світі, тому попросив усіх присутніх підтримати пропозицію.

Наступним питанням Вчена рада рекомендувала присвоїти звання доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Олені Завадській. Учений секретар ради Алла Земко ознайомила присутніх із короткими біографічними відомостями здобувача, її науковими здобутками та подала кандидатуру на таємне голосування, в результаті якого Вчена Рада вирішила присвоїти Олені Завадській звання доцента.

Наступним питанням в порядку денному був виступ декана ФКНІТ Ростислава Редька щодо роботи та перспектив його факультету. Тема викликала активну дискусію з приводу напрямків розвитку спеціальності ІТ та забезпечення ефективності роботи факультету. Результатом дискусії рада дійшла до висновку, що факультет потребує збільшення матеріально-технічних ресурсів та відкриття аспірантури.

Проректор із навчально-педагогічної роботи Валентина Галущак резюмувала питання виховної роботи в університеті, її стан та шляхи удосконалення. Вона заявила, що університет веде дуже активне культурне життя та співпрацює із великою кількістю організацій. Також Галущак зауважила, що у навчально-виховній роботі активно беруть участь кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я та бібліотека Луцького НТУ. Далі проректор навела приклад закордонних ЗВО, де виховна робота заключається у максимальній соціалізації студентства, шляхом участі в різносторонніх проектах, групових конференціях та заходах, до якого рівня, за її словами, варто вести університет. Отож, в ході живих дискусій, конструктивних обговорень та розгляду запропонованих питань, Вчена рада затвердила ухвалу із внесеними змінами та пропозиціями.

Насамкінець, члени Вченої ради затвердили Положення про відділ соціокультурної та виховної роботи, а також рекомендували до друку низку монографій, збірників та посібників.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1225129270974454