У Луцькому НТУ завершився ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу «Lutsk volley»

У Луцькому НТУ завершився ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу «Lutsk volley»

На базі Луцького національного технічного університету завершився ІІ Всеукраїнський турнір з волейболу «Lutsk volley» серед чоловічих команд. Змагання проходили по коловій системі, тобто всі команди грали між собою протягом двох днів у два етапи.  У першому етапі взяли участь команди Луцького НТУ, Технічного коледжу Луцького НТУ, Технічного національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та «Датський текстиль» м. Сокаль.

Після двох днів запеклої боротьби відбулося офіційне закриття турніру та нагородження переможців. Крім того, в ході турніру було розіграно чотири номінації: «Кращий захисник», «Кращий нападаючий», «Кращий ліберо» та «Кращий пасуючий».

До вручення кубків та медалей переможцям та призерам долучився ректор Луцького НТУ Петро Савчук, який зазначив, що турнір є справжнім святом, який популяризує спорт і надихає до вищих досягнень.

Так, за результатами змагань 5 місце посіла команда Технічного коледжу Тернопільського НТУ ім. І. Полюя, 4 місце у команди Технічного коледжу Луцького НТУ (м. Луцьк), 3 місце у Луцького національного технічного університету, 2 місце у Тернопільського національного технічного університету В. Гнатюка та 1 місце здобула команда «Датський текстиль» (м. Сокаль)

Вітаємо призерів та переможців турніру і бажаємо подальших успіхів у спортивній карєрі!

Інформаційний відділ Луцького НТУ