У Луцькому НТУ змагання з рукопашу гопак

У Луцькому НТУ змагання  з рукопашу гопак

«Козацькому роду нема переводу», - у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбуваються змагання з козацьких бойових мистецтв за кубок Луцька з рукопашу гопак. Участь у змаганнях беруть учасники зі Львову, Івано-Франківська, Ковеля, Луцька та інших міст України. Поєдинки проходять по вікових (від 8 років до 18+) та вагових категоріях.

Відтак, церемонія відкриття змагань з рукопашу гопака відбулося 19 жовтня та розпочалася із звучання державного гімну. На урочистості завітали: проректор із науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук, депутат ВРУ та президента ГО «Федерація рукопашу гопак України» Микола Величкович, тренер-керівник Спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герц» Роман Ковальчук, а також головний редактор журналу «People UA» Олена Бекеша.

Першим вітальне слово взяв Микола Величкович. Він привітав учасників та розповів, що віднедавна, на державному рівні, рукопашу гопак присвоїли статус національного виду спорту і уже невдовзі молоді спортсмени зможуть здобувати звання майстрів спорту.

Наступним виступив проректор Луцького НТУ Сергій Шимчук, який зауважив, що заклад максимально підтримує та сприяє розвитку спорту на Волині, пропагує серед студентства здоровий і активний образ життя, а також підкреслив, що один із організаторів змагань, Роман Ковальчук, також є випускником Луцького національного технічного університету. Також Шимчук жартома запросив готувати заяви на вступ навіть наймолодших учасників змагань, адже за його словами, університет потребує таких духовитих та мужніх студентів.

Своєю чергою, один із організаторів заходу Роман Ковальчук також привітав усіх пристуніх та закликав хвилиною мовчання вшанувати пам'ять директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика, який трагічно загинув кілька днів тому.

На завершення офіціозу своїми виступами юних спортсменів привітали дівчатка із школи танцю «Баланс» (під керівництвом хореографа Анастасії Ковальчук), молоді козаки із Спортивного клубу Козацьких бойових мистецтв «Герц» (під керівництвом тренера Романа Ковальчука) та актори Волинського облмуздрамтеатру ім. Т.Г. Шевченка уривком із вистави «Енеїда».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1360010997486280