У Технічному коледжі Луцького НТУ відкрили кімнату психоемоційного відпочинку

У Технічному коледжі Луцького НТУ відкрили кімнату психоемоційного відпочинку

«Стирай бар’єри спілкування» - під таким гаслом відбулося урочисте відкриття кімнати психоемоційного відпочинку «FriendZone» у Технічному коледжі Луцького НТУ.

Так, проект став одним із 11 кращих на конкурсі соціально-інноваційних ініціатив, який організувала Студентська рада Луцького НТУ за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа». Сумарний бюджет конкурсу становив 200 тисяч гривень. Натомість усі креативні ідеї спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ. Варто зазначити, що уже до 30 листопада 2018 року усі обрані проекти будуть реалізовані.

Нині ж результати власної роботи представили у ТК Луцького НТУ. Кімната психоемоційного відпочинку знаходиться у гуртожитку навчального закладу і облаштована саме таким чином, аби там молодь могла цікаво проводити час, спілкуватися між собою, грати у настільні ігри.

Ініціатива сподобалася ректору Луцького НТУ Петру Савчуку. Він відзначив, що це хороша зона для подолання бар’єрів між студентами та їхнього розвитку в позанавчальний час.

«Це чудова локація для відпочинку чи продовження спілкування за межами навчального процесу. Хороша зона доступності, розвитку та зняття бар’єрів. Думаю, традицію співпраці із Британськими радами чи іншими донорами ми будемо продовжувати. Головне, щоб цей проект був життєздатним», - наголосив Петро Савчук.

Організатор та ідеолог проекту Юлія розповіла, що спочатку виникла просто ідея створення подібної локації, а потім спільно з ініцітивами студентів вдалося цей проект успішно реалізувати: «Спочатку була просто ідея. Ми співпрацювали з усіма, тому хочеться подякувати не тільки колективу технічного коледжу, але й студентам. Вони нам активно допомагали і їх не потрібно було змушувати щось робити. Діти розмальовували стіни, розставляли меблі, привносили власні ідеї. Все було дуже злагоджено і приємно бачити, що молодь сама зацікавлена в роботі, тому я пишаюся ними».

Зраділи новинці й самі студенти, оскільки відтепер вони матимуть можливість цікаво проводити вільний час і мати новеньке приміщення для дозвілля. Натомість вони обіцяли розповсюдити серед свого оточення інформацію про відкриття кімнати психоемоційного відпочинку та влаштовувати цікаві заходи у ній.

Емоції студентів не залишили байдужим директора Технічного коледжу Луцького НТУ Олега Герасимчука: «Надіюся, що ми зробили гарну комфортну кімнату, яка зробить комфортне освітнє середовище для наших учнів».

Насамкінець привітав молодь із успішною реалізацією задуму голова ГО «Молодіжна платформа» Захар Ткачук, втім наголосив, що тепер на студентів чекає перевірка на відповідальність, адже нині важливо, щоби «FriendZone» успішно функціонувала і не перетворилася у закритий клуб.

«За останній рік ми підтримали 12 проектів, які стосуються вільних просторів в гуртожитках, навчальних корпусах. Очевидно, що є освітній процес, а тому має бути і дозвілля. Єдине, що я вам пораджу: не робіться закритим клубом, коли збираються тільки ті, хто треба, коли десь ховається ключ. Ви маєте тут зробити життя, щоб локація працювала і була можливість навіть вночі пограти у «Мафію». Цей простір має жити… Вірю, що за місяць тут буде справжній молодіжний рух», - резюмував Ткачук.

Наостанок, користуючись нагодою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук пройшовся коридорами гуртожитку і навіть зазирнув у кімнати студентів, аби переконатися чи в хороших умовах проживає молодь. Крім того, він відвідав бібліотеку, швейну майстерню, кабінет соціального педагога й практичного психолога та побував у самому серці студентського життя – кабінеті «Студради» ТК.

 


 

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...