Учасникам зимової Школи архітектури у Луцькому НТУ вручили сертифікати

Учасникам зимової Школи архітектури у Луцькому НТУ вручили сертифікати

Впродовж двох днів у Луцькому національному технічному університеті тривала зимова Школа архітектури, за організації науковців кафедри архітектури та містобудування. На захід прибули школярі із різних куточків Волині, аби дізнатися усі тонкощі архітектурної справи і визначитися із обранням професії мрії.

У перший день роботи Школи, учасникам розповідали, як створити конструкцію, яка б не зрушилася під вагою та проводили цікаві психологічні тренінги на визначення себе. Другий день мав більше практичну складову: спочатку для учнів провели лекцію про архітектурні конструкції та нові напрямки в архітектурі, а згодом молодь розділилася на команди і працювала над проектами щодо містобудівного архітектурного рішення ділянки.  Вкінці дня відбулася презентація напрацювань кожної групи.

Варто зазначити, що спікерами Школи виступили науковці Луцького НТУ і практикуючі архітектори, зокрема у завершальний день роботи Школи, учні мали нагоду зустрітися зі столичним архітектором Оленою Мельник.

«Уже відбувся завершальний день зимової архітектурної Школи в Луцькому НТУ. Учні спробували себе в ролі архітекторів і працювали в командах. Об'єктом проектування став міський простір, який необхідно було адаптувати для дітей. Крім того, одним із спікерів була Олена Мельник - практикуючий архітектор, котра поділилася секретами професії та розповіла про найцікавіші проекти у власній практиці», - розповідає завідувач кафедри архітектури та містобудування Інна Абрамюк.

Насамкінець, усі слухачі були відзначені відповідними сертифікатами. Тож дякуємо молоді за небайдужість і запрошуємо на новий сезон Школи архітектури!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ