Учасники Міжнародної конференції ТК-2020 підбили підсумки роботи

Учасники Міжнародної конференції ТК-2020 підбили підсумки роботи

Дійшла завершення робота VI Міжнародної науково-технічної конференції з проблем вищої освіти і науки ТК-2020 у Луцькому НТУ. Як і годиться, під час карантинних обмежень, тривала зустріч науковців в онлайн форматі, а відтак об’єднала більше пів сотні представників різних ЗВО України, закордонних університетів та компаній зі світовим іменем.

Подякував колегам за плідну роботу, представлені цікаві дослідження і конструктивний діалог ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

«Я побачив наскільки активними були на конференції науковці. Щиро дякую за таку хорошу взаємодію. Цей захід дійсно є актуальний і важливо, щоб збірник із тезами учасників імплементував нові наукові ідеї. Крім того, тут були представлені багато цікавих напрямків, які можна було б розвивати у спільних проектах. Я дякую за те, що знайшли час і взяли участь у конференції. Хай ваші ідеї та напрацювання успішно реалізуються», - зазначив ректор.

Своєю чергою, подякував за роботу та небайдужість до спільної справи завідувач кафедри прикладної механіки Дмитро Сомов. Він наголосив, що приємно було почути багато цікавих доповідей, адже на заході науковці і представники компаній змогли поділитися цінним досвідом і важливими напрацюваннями.  

Про результати конференції, враження та побажання поділилися учасники конференції із різних ЗВО України. Вони подякували за чудову організацію заходу, тим паче в умовах  онлайн режиму та висловили сподівання на наступну цікаву зустріч уже в форматі очному.

Варто відзначити, що усі доповіді науковців будуть представлені у збірнику, а учасники відзначені відповідними сертифікатами та подяками від ректора Луцького НТУ.

Нагадаємо, що конференція складалася із 6 тематичних секцій, дотичних до різних галузей, зокрема машинобудування, приладобудування, легкої та харчової галузей тощо. Власні дослідження висвітили понад 60 учасників, чимало з яких є представниками ЗВО із Польщі, Білорусі, Португалії, Словаччини та Молдови.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ