Участь Луцького НТУ в Erasmus +InternationalStaffWeek (Баликесір, Туреччина)

Участь Луцького НТУ в Erasmus +InternationalStaffWeek (Баликесір, Туреччина)

З 1 по 5 липня в турецькому місті Баликесір в Університеті Баликесір відбулася міжнародна зустріч працівників вищих навчальних закладів Erasmus +InternationalStaffWeek.

Від Луцького НТУ у заході взяли участь завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно – інтегрованих технологій Гуменюк Лариса Олександрівна та доцент кафедри обліку та аудиту Жураковська Ірина Володимирівна.

Університет Баликесір є одним з провідних вищих навчальних закладів в Туреччині. Він має 11 факультетів, що складаються з 66 кафедр, 4 школи бакалаврату, 13 професійно-технічних училищ, 4 інститути, 19 науково-дослідних центрів, лікарню. Університет Баликесір має приблизно 40 тисяч студентів і близько 1700 академічних та адміністративних працівників. Університет є координаційною та партнерською установою Erasmus +.

InternationalStaffWeek був організований з метою розвитку культурних і академічних зв'язків між іноземними вищими навчальними закладами. Обговорювалися питання сприяння міжнародному співробітництву між викладачами / студентами / молоддю університетів та європейських організацій; збільшення кількості міжнародних студентських та академічних обмінів; сприяння ініціатив для адаптації до нових умов у сфері інтернаціоналізації. Велика увага учасниками була приділена взаємодії та спільній діяльності, оскільки співпраця серйозно сприятиме інтелектуальному та персональному розвитку студентів та викладачів.

Значна увага була також приділена підвищенню мобільності студентів та викладачів у проектах Erasmus +, програмах обміну Mevlana, та інших.

Участь у InternationalStaffWeek взяли представники 15 країн: Туреччини, Словенії, Чехії, Італії, Румунії, Латвії, Польщі, Словаччини, України, Угорщини, Північної Македонії, Естонії, Малайзії, Болгарії та Французької Гвінеї.

Делегати від Луцького НТУ розповіли учасникам форуму загалом про Україну, Волинь, та представили Луцький національний технічний університет.

Для ознайомлення з університетом та його матеріально – технічною базою, форумчанам була проведена екскурсія навчальним закладом, зокрема, факультетами педагогіки, фізичного виховання, інженерних наук. Також відбулась зустріч з ректором Університету Баликесір.

Під час проведення заходу делегатами від Луцького НТУ були досягнуті усні домовленості з представниками Університету Тарту (Естонія),  Університету Баликесір (Туреччина), Університету Технологій в Щеціні (Польща) про програми обміну студентами та викладачами, спільні програми та консорціуми.

Також турецькій стороні було передано для погодження угоду про співпрацю між нашими університетами. На завершення форуму учасникам були вручені сертифікати.

 

Гуменюк Лариса Олександрівна, завідувач кафедри АКІТ

Жураковська Ірина Володимирівна,доцент кафедри обліку та аудиту