Участь викладачів Луцького НТУ у конференції «Перспективи галузі сільського господарства в рамках підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС»

Участь викладачів Луцького НТУ у конференції «Перспективи  галузі сільського господарства в рамках підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС»

14 жовтня 2014 року у приміщенні Волинської обласної ради відбулася конференція «Перспективи галузі сільського господарства в рамках підписання Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС». Захід, організований Волинською Торгово-промисловою палатою, зібрав за круглим столом провідних науковців, підприємців, представників Української Торгово-промислової палати, профільних міністерств та відомств. У даному заході взяла участь і делегація факультету бізнесу Луцького НТУ у складі:  д.е.н., професор Божидарнік Т.В., д.е.н., професор Кощій О.В., к.е.н., доцент Фесіна Ю.Г.

Розвиток сільського господарства, а на його базі – і переробки агарної продукції, –  є стратегічним пріоритетом у життєдіяльності нашої області. На цьому наголосив голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, вітаючи учасників конференції. Вітальне слово виголосили також голова облради Валентин Вітер, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, президент Волинської ТПП Надія Мотронюк.

  Після вітальних слів сторони  підписали Меморандум про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією, обласною радою, Торгово-промисловою палатою України та Волинською торгово-промисловою палатою.

 У рамках конференції її учасники обговорили торговельні преференції з боку ЄС для української сільськогосподарської продукції, нормативно-правове регулювання ринку харчової та с/г промисловості, перспективи розширення ринків збуту до ЄС і нові вимоги до якості продукції сільського господарства.

 

Оксана Кощій,

професор кафедри

менеджменту та маркетингу Луцького НТУ