В Луцькому НТУ черговий ректорат

В Луцькому НТУ черговий ректорат

Планове засідання ректорату відбулося в Луцькому національному технічному університеті під головуванням проректора із науково-педагогічної роботи Валентини Галущак.

Розпочалося засідання із урочистого привітання Січиокно Євгена Адрійовича, старшого лаборанта кафедри будівництва та інженерії з нагоди 80-річчя та вручення почесної грамоти ювіляру за багаторічну сумлінну працю в науково-дослідній будівельній лабораторії, вагомий внесок в підготовку висококваліфікованих спеціалістів та зразкове виконання посадових обов’язків. Зичимо Євгену Андрійовичу міцного здоров’я та невичерпного натхнення ще на багато років!

Офіційну частину ректорату Валентина Галущак відкрила оголошенням щодо проведення стажування Люблінським католицьким університетом Яна Павла ІІ для працівників нашого університету. Водночас, проректор із науково-педагогічної роботи Сергій Шимчук додав, що 11-12 квітня в Луцькому НТУ відбудеться робоча зустріч із представниками KUL для обговорень деталей та особливостей співпраці.

Щодо тижневої роботи факультету бізнесу та результатів свого робочого відрядження за кордон прозвітувала декан ФБ Надія Хвищун. Також очільниця факультету  розповіла про заплановане спільно із ФФОЛП прибирання біля корпусу Луцького НТУ, що на вулиці Софії Ковалевської. Зауважимо, що уже другий тиждень поспіль відбувається загальноуніверситетська «толока» за участі студентів та викладачів усіх факультетів.

Про підготовку до олімпіади із фінансового менеджменту, що відбуватиметься на базі нашого університету 18-19 квітня, розповів Ігор Андрущак, декан факультету  фінансів, обліку, лінгвістики та права. Своєю чергою, декан КНІТ Ростислав Редько нагадав, що  13 квітня відбудеться Всеукраїнська олімпіада з програмування, котра уже багато років поспіль проходить у стінах Луцького НТУ.

Так, в ході засідання кожен із деканів прозвітував про наукову роботу свого факультету,  а також наголосили на здобутках студентів у наукових конкурсах та конференціях.

До слова, на засіданні ректорату була присутня й координатор із міжнародних проектів ЄС, Американських та Британських рад Христина Хворост. Вона наголосила, що в рамках програми Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій із загальним «Горизонт 2020» проводиться навчання з користування міжнародними соціальними мережами «ResearchGate» та «Academia.edu». «Запрошую усіх присутніх та викладачів університету 12 квітня на 14:00 в бібліотеку Луцького НТУ. Хочу зауважити, що вміння працювати з такими ресурсами дозволить міжнародній спільноті побачити вас, ознайомитися із вашими науковими працями. Ці сайти дозволяють вам розміщувати свої роботи, прикріплювати публікації та результати досліджень. Це виведе на новий рівень вас та ваші здобутки і дозволить світу побачити більше української науки», - зауважила Христина Хворост.

Потому слово взяв Ілля Ковтонюк, голова студентського профкому, який запросив усіх присутніх на конкурс «Кращий студент ЛНТУ», що відбудеться у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка 23 квітня о 17:00. Також студент розповів, що тривають роботи з облаштування майданчика для відпочинку студентів LNTU-сквер та зауважив, що до кінця квітня їх планують завершити. Нагадаємо, у Луцькому національному технічному університеті навесні минулого року відбувся заключний етап відбору соціально-інноваційних проектів. Із 30 кращих ідей студентів та викладачів університету конкурсна комісія обрала переможні проекти, на реалізацію кожного з яких було спрямовано до 20 тисяч гривень. Так, Студентська рада Луцького НТУ спільно з ректором ЗВО Петром Савчуком, за підтримки Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа» проводили конкурс підтримки соціально-інноваційних проектів у Луцькому НТУ та відокремлених структурних підрозділах. Сумарний бюджет конкурсу становив 200 тисяч гривень. Усі ідеї були спрямовані на розвиток освіти, лідерства, культури, спорту, міжкультурного діалогу, соціального підприємництва у Луцькому НТУ. Потому ініціативи оцінювали експерти, а переможців визначала конкурсна комісія. Без креативу не обійшлася жодна студентська ініціатива, тож конкурс зібрав чимало цікавих неординарних молодіжних ідей. Серед них і створення LNTU-скверу, який поділятиметься на три зони: саморозвитку – із книгами, настільними іграми, фортепіано; зона відпочинку із лежаками; зелена зона.

На завершення, голова профкому Луцького НТУ Віктор Мартинюк нагадав присутнім про поїздку 21-22 травня на Чернечу гору, що поблизу Канева з нагоди 158-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка.

Олена Третяк, інформаційний відділ НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1215815191905862