В Луцькому НТУ фінішував «Кубок Тараса Михалика»

В Луцькому НТУ фінішував «Кубок Тараса Михалика»

19 грудня 2014 року в спорткомплексі Луцького НТУ вчетверте у своїй історії відбувся футзальний турнір серед студентів «Кубок Тараса Михалика», започаткований ще під час навчання відомого футболіста (тоді в складі київського «Динамо») у цьому ВНЗ. В груповому раунді цього року приймало участь  15 команд, що за жеребом були поділені на чотири відбірні групи.

Після захоплюючої боротьби у фіналі (як і минулого року) зійшлися команди «Міленіум» та «START», склади яких представляють вихованці Анатолія Хомича – викладача кафедри фізичного виховання. Фінальний матч мав свій підтекст, адже торік, незважаючи на те, що фаворитом в цій парі вважалась команда «Міленіум», кубок над головою підняли футзалісти команди «START», які в серії шестиметрових  ударів вирвали перемогу. Цього ж року хлопці з «Міленіум» будь-що прагнули взяти реванш і це їм вдалося більш ніж переконливо, про що свідчить рахунок 4:1 на користь минулорічних «невдах». Хоча все могло би бути по-іншому. Минулорічний герой фіналу воротар команди «START» Богдан Матюк не прийшов на фінальний матч, тим самим підвівши товаришів по команді, які на нього дуже розраховували. Але свято і без нього відбулося, адже одразу після фінального свистка Тарас Михалик, який спостерігав за фінальним двобоєм, особисто вручив призи кращим футзалістам у своїх номінаціях. Другий рік поспіль кращим бомбардиром став Павло Мороз з команди «Міленіум». Найкорисливішим гравцем став Юрій Романюк, представник команди «Технікум». Досвідчений Віталій Куровець з «Міленіума» отримав приз гравця, який вів свою команду до перемог, а Карабан Микола з команди «Садочок» – кращий захисник. Кращий гравець всього турніру – Роман Прищепа з команди «START», а Сергій Савчук з команди «Міленіум» не тільки отримав приз кращого воротаря турніру, а й воротарські рукавиці, які особисто передав воротар Київського «Динамо» Олександр Шовковський. Не залишився без подарунка і сам Тарас – організатори вручили йому статуетку магістра, адже не так давно Тарас Михалик отримав статус магістра Луцького НТУ.

         «Змагання мені дуже подобаються: дивлюся на хлопців та згадую свої студентські роки. З таким же захватом ганяв м’яча, цікаво було! Шкода, що ці роки швидко минають. А щодо турніру – то хочу сказати, що у фіналі хлопці продемонстрували досить пристойний рівень футболу, так тримати! А я буду робити все, що б цей турнір жив. Вітаю усіх з прийдешнім Новим роком та зичу миру нашій Українській землі», – розповів  Тарас Михалик.

Насамкінець Тарас подарував всім охочим привезені з собою календарі на 2015 рік зі своїми фотографіями та автографом, а також взяв участь у фотосесії зі всіма охочими.

 

 

Анатолій Хомич,

викладач кафедри фізичного виховання