В Луцькому НТУ представили проект «Краплина життя»

В Луцькому НТУ представили проект «Краплина життя»

20 листопада 2014 року відбулася зустріч студентів третього курсу факультетів бізнесу та обліку та фінансів з депутатом міської ради, громадським діячем Олександром Плісецьким.

«Я завітав сюди передусім як свідомий громадянин, як небайдужа особистість, до чого закликаю й студентське товариство», – наголосив під час бесіди з молоддю запрошений.

Йшлося про реалізацію соціального проекту «Краплина життя», метою якого є обднання донорів для здачі крові. Як постійних – тих, хто долучається регулярно, так і тих, хто час від часу міг би таким чином допомагати хворим. Було повідомлено і про особливості допуску до процедури, і про інтенсивність явища донорства в місті Луцьк.

«Це благородне і позитивне явище. Тим більше, що ніколи не знаєш, що тебе чекає завтра, адже життя сповнене різних обставин»,– зазначив Олександр Плісецький.

Зазначимо, що це вже друга презентація цього проекту в навчальних закладах Луцька. Перша відбулась в Академії рекреаційних технологій та права, де було створено відповідне середовище «краплини за життя».

 

 

                                                                           Галина МИКИТЮК