Вчимося успіху в успішних: тренінги з особистісного розвитку

11 грудня для студентів І–ІІІ курсів факультету бізнесу лекцію–тренінг про те, як стати успішними, провела представниця Школи бізнесу Анастасія Пеценюк.

Ще на початку вона попросила присутніх зосередитися на собі і слухати, бо, за її словами, «коли людина мовчить, вона знаходить глибоко в собі відповіді на усі запитання». Також студентам роздали аркуші, на яких вони мали написати про свої найбільші успіхи у році, що минає, проаналізувати це і «скласти план дій» на наступний рік.

Анастасія Пеценюк тривалий час працювала на радіо і досліджувала «секрети успіху», в результаті чого виявила, що вони безпосередньо пов'язані з емоціями, з тим, як людина ставиться до успіху. Ключову роль тут грає і характер, а він найчастіше зводиться до вміння казати «так» і «ні», причому останнє є важливішим. Присутнім було запропоновано подумки поставити собі запитання «Який мій характер?» та «Чи вмію я казати «ні»?», проаналізувавши, що вони відчувають при цьому.

«Найстрашніший процес, – зазначила пані Анастасія, – почути себе зсередини, саме тому ми завжди шукаємо виправдання ззовні».

Окрім того, студенти мали змогу прослухати уривок інтерв'ю з Браяном Трейсі та Алексом Яновським про успіх, його емоційну та духовну складову. Зокрема, присутні почули про те, що «залізними» законами успіху є закон причини–наслідку та закон віри. Так, згідно першого, якщо ви хочете досягти успіху, вам слід шукати того, хто його уже досягнув і робити те, що він робив для цього, а другий гласить, що нашою реальністю стає те, у що ми віримо.

До речі, Алекс Яновський – американський мільйонер та бізнес-тренер, який проводить тренінги із особистісного розвитку по всьому світі. Є перспектива, що і у Луцьку буде філіал його Школи бізнесу і особистісного розвитку. Проте уже зараз охочі можуть записатися на курси із особистісного розвитку, звернувшись за довідками до Анастасії Пеценюк.

Тетяна Гапончук