Відбулося установче засідання оновленого складу Ради молодих учених та студентів

27 листопада 2013р. відбулося установче засідання оновленого складу Ради молодих учених та студентів - об’єднання на основі загальних наукових інтересів молодих учених та студентів Луцького НТУ, створеного з метою сприяння вирішенню наукових і технічних питань, а також захисту інтересів у професійній сфері та розв’язанню найважливіших проблем наукової молоді.


Засідання відкрила проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професор Ірина Вахович, яка виступила з вітальним словом і наголосила на тому, що Рада молодих учених та студентів повинна бути невід’ємною і дієвою складовою процесу реалізації наукових досліджень, суб’єктом забезпечення високого іміджу університету, осередком зростання майбутніх кандидатів та докторів наук. Запорукою її успішного функціонування буде всебічна підтримка з боку керівництва університету.

Відкритим голосуванням головою Ради було обрано перспективного молодого науковця, кандидата технічних наук, докторанта Пастернака Ярослава. Секретарем Ради обрали Абрамюк Інну, заступниками голови Ради від факультетів - Пастернака Романа, Забродоцьку Людмилу, Самчук Людмилу, Панасюк Наталію, Волинчук Юлію, Олександренко Ірину.

Бажаємо успіхів молодим ученим, нехай результати нових звершень на ниві наукових досліджень стануть їм у нагоді.