Відбувся науково-практичний семінар «Можливості опублікування статей в міжнародних наукометричних базах даних»

За ініціативи наувчально-наукового відділу та за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи, д.е.н., професора Ірини Вахович 12 грудня 2013 р. відбувся науково-практичний семінар «Можливості опублікування статей в міжнародних наукометричних базах даних».

У семінарі взяли участь молоді науковці та науково-педагогічні працівники Луцького НТУ.

Відкрила семінар з вступним словом професор Ірина Вахович, яка вказала на актуальність та назрілу необхідність публікування статей в міжнародних наукометричних базах даних.

З доповіддю «Публікація статей в журналах, що індексуються в Scopus та внесені до ISI Master Journal List» виступив голова Ради молодих учених та студентів Луцького НТУ, к.ф.-м.н., доцент Ярослав Пастернак, який наголосив на тому, що основними міжнародними видавництвами наукової літератури та періодики є:

-          Elsevier B.V. – найкрупніше видавництво наукової літератури у світі. Такі продукти як ScienceDirect та база Scopus є у власності саме цієї компанії. На рік публікує понад 250000 статей у понад 2200 журналів.
http://www.elsevier.com/

-         Springer Science+Business Media або просто Springer – друге за своїми потужностями видавництво у світі. Публікує близько 2200 журналів.
http://www.springer.com

-         John Wiley & Sons, Inc., або коротко Wiley – третя за потужностями компанія з публікації наукової літератури.
http://www.wiley.com/

Ярослав Пастернак зосередив увагу на питаннях, які виникають при публікації робіт у провідних світових виданнях та рецензованих журналах, що включені до міжнародної наукометричної бази даних «Scopus».

Про організацію технічного доступу до сайту видавництва Elsevier розповів Олег Герасимчук, к.т.н., доцент, завідувач кафедри комп’ютерних технологій професійного навчання.

Бажаємо науково-педагогічним працівникам Луцького НТУ якнайбільше цитувань у виданнях які входять до міжнародних наукометричних баз даних!