Відбувся перший етап виконання науково-дослідної роботи на підприємстві

Відбувся перший етап виконання науково-дослідної роботи на підприємстві

У квітні 2014 року кафедра КПВ та ТМ уклала договір з ПАТ «Ковельсільмаш» на виконання науково-дослідної роботи із утилізації окалини.

19 квітня 2014 року група у складі завідувача кафедри КПВ та ТМ професора В. Рудя, доцента О. Повстяного, доцента Т. Гальчук та студентки гр.ТМ-41 І. Марчук здійснила перший робочий візит на ПАТ «Ковельсільмаш» для того, щоб ознайомитися із виробничим процесом на підприємстві, а також з технологічними умовами утворення окалини – цінного вторинного матеріалу для переробки та подальшого використання.

Ознайомлення з виробництвом та детальну технологічну розповідь провів головний металург ковально-пресового цеху Євген Майстренко та головний інженер Михайло Заїкін. Окрім іншого, було зазначено про доцільність та актуальність утилізації окалини, яка у великих об’ємах накопичується у цехах і підвалах.

У подальшому результати експериментальних досліджень стануть основою для розробки технічних та технологічних рекомендацій з їх ефективного використання, зокрема при виготовленні різноманітних деталей конструкційного призначення.

Кафедра комп’ютерного проектування верстатів та

технологій машинобудування