Відкрите засідання кафедри обліковців і аудиторів у Луцькому НТУ

Відкрите засідання кафедри обліковців і аудиторів у Луцькому НТУ

На факультеті фінансів, обліку, лінгвістики та права провели відкрите засідання кафедри обліку і аудиту щодо результатів роботи за 2018-2019 навчальний рік та перспектив її розвитку. Знаково, що засідання відбулося в нестандартному форматі – його поєднали із презентацією оновленої аудиторії та візитом ректора Луцького НТУ Петра Савчука.

Так, першим до слова запросили поважного гостя – ректор привітав усіх присутніх, оцінив якість ремонту в аудиторії та подякував працівникам кафедри за сумлінну роботу. «Дійсно важливо, щоб ми йшли в ногу з часом, вносили сучасну складову у навчальний процес і постійно прагнули до чогось кращого. На вашому прикладі я чітко бачу, що ці фактори насправді працюють. Не можу не зауважити, що результати вашої  праці дійсно помітно і ви продовжуєте тішити мене все новими здобутками, досягненнями. Приємно, що не зупиняєтеся, не стоїте на місці, а справді максимально використовуєте свій потенціал і підтверджуєте свою професійність прекрасними результатами», - відмітив Петро Савчук.

Зі звітом про результати роботи кафедри обліку і аудиту за 2018-2019 роки виступив її завідувач, к.е.н., доцент Віталій Чудовець. Він розповів про основні досягнення в роботі колективу в 2018-2019 навчальному році, окреслив напрямки розвитку кафедри та продемонстрував мультимедійну презентацію з результатами та успіхами студентів.

Відтак, Віталій Чудовець зауважив, що одним із найбільших досягнень кафедри є успішнавступна кампанія 2018 року, яка за кількістю абітурієнтів стала найбільш визначною за всі роки існування кафедри. Також завідувач відмітик значне посилення професійного складу на спеціальності, депрацівники є наочним прикладом успішної експертної та наукової кар'єри. Додав Чудовець й про успіхи кафедри в науково-дослідній роботі, які підтверджуються проведенням міжнародних конференцій, перемогами студентів на всеукраїнських олімпіадах та зайнятими призовими місцями на конкурсах.

Загалом, високий рівень професійності та якісної роботи кафедри підтверджується реальними здобутками: покращилося матеріально-технічне забезпечення підготовки студентів;проведено капітальний ремонт аудиторії обліку і оподаткування (встановлено металопластикові вікна, замінено освітлення, опалення та меблі, оснащено мультимедійним проектором та екраном, забезпечено доступ до Wi-Fi);всі три аудиторії кафедри забезпечені мультимедійним обладнанням; розроблена та реалізовується  інформаційна політика щодо підвищення іміджу Луцького НТУ.

Також під час засідання присутні разом із ректором обговорили ряд питань, серед яких найголовнішими були теми якості підготовки фахівців, співпраця із бізнесом, уникнення формалізації навчального процесу, організація та проведення курсів з бухгалтерського обліку, тощо.

У підтвердження позитивних результатів роботи викладачів кафедри обліку і аудиту на засіданні розглянули ще одне процедурне питання – голосування про рекомендацію щодо присвоєння вченого звання доцента к.е.н. Гаврилюк Ользі Олександрівні. Усі присутні одноголосно погодили кандидатуру.

На завершення заходу зі словами подяки виступив декан ФФОЛП Ігор Андрущак, який відмітив професійну роботу колективу кафедри ОА та висловив особливу вдячність ректору університету: «Особливу подяку хочу висловити ректору університету Петру Петровичу, який максимально сприяє розвитку спеціальності 071 «Облік і оподаткування», нашим починанням, в тому числі проведення ремонту цієї аудиторії. Без вашого протекторату нам було би значно важче розвиватися, підвищувати якість освіти та престиж факультету».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: