Відкритий чемпіонат з художньої гімнастики відбувся на базі Луцького НТУ

Відкритий чемпіонат з художньої гімнастики відбувся на базі Луцького НТУ

У спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся Відкритий чемпіонат з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства» Комунального закладу «ДЮСШ №3 Луцької міської ради».

На офіційне відкриття змагань завітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук, котрий виступив із вітальним словом та подякував батькам і тренерам за прекрасних юних спортсменок.

«Мені вчергове приємно, що в стінах нашого університету ми приймаємо такі серйозні, відповідальні і знакові змагання одного із найпрестижніших видів спорту. Я впевнений, що сьогодні ми побачимо лише найкращі результати. Кожному бажаю якнайкраще продемонструвати свої вміння і таланти, досягти поставлених перед собою цілей, а в перспективі здобути якомога вищих спортивних вершин», - виступив ректор.

Зауважимо, що захід відбувався також за підтримки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації гімнастики художньої міста Луцька та Дитячої юнацької спортивної школи №3. Тож до вітального слова приєдналися директор Департаменту сім'ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик та директор ДЮСШ №3 Боровський Геннадій. Кожен виступив із привітаннями та побажаннями перемоги для маленьких гімнасток.

За словами тренера ДЮСШ №3 Наталії Данилюк, це офіційні підсумкові змагання у різних категоріях, на яких діти мали змогу виконати другий та третій дорослі розряди. Загалом у чемпіонаті взяли участь близько 250-и учасниць з десяти команд, зібраних з усієї країни. Так, окрім місцевих гімнасток до Луцька приїхали спортсменки із Київської, Хмельницької, Рівненської та інших областей України.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1258022011018513