ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОЩОК ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ, ЯКІ НАВЧАЛИСЬ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНИХ ДОЩОК
ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ, ЯКІ НАВЧАЛИСЬ У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Ушанування героїв є черговим свідченням того, що вони не вмирають, а залишаються назавжди живими у пам’яті нації, тому 6 грудня, у День Збройних сил України, у Луцькому НТУ відбулось відкриття меморіальних дощок загиблим воїнам: Олександру Войчуку, Максиму Гринчишину та Олегу Твердохлібу, які навчалися у нашому університеті.

Ведучі сумної події, що зібрала усіх небайдужих, Сергій Савчук та Юлія Бортник, ознайомили присутніх із життєвими віхами загиблих.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять героїв.

 

Олександр Бондар продекламував поезію на честь вірних синів своєї Батьківщини.

Очільник вузу Петро Савчук зазначив: «Сумний день сьогодні, не зважаючи на свято, яке відзначається в нашій державі, адже війна продовжується і забирає людські життя». Він наголосив: «Що сьогодні ми відкриваємо меморіальні дошки загиблим воїнам, які стали героями нашого університету і показали приклад, як потрібно жити в цій країні».

 

 

Митрополит Луцький та Волинський, владика Михаїл після проголошення скорботної молитви, благословення та освячення меморіальних дощок, наголосив: «Ушановуючи героїв ми надихаємось їх подвигами, що дає нам можливість із впевненістю дивитися у майбутнє».

 

 

Долучилися до проголошення скорботних промов завідувач кафедри військової підготовки Павло Турсумуратов та студентка II курсу факультету бізнесу Олена Соловенюк.

Вірш «Молитва за Україну» прочитала Лариса Шнайдюк.

Заслужений артист України, учасник АТО Адам Горбатюк та народний аматорський фольклорний ансамбль «Намисто», художнім керівником якого є Марія Ковальчук, виконали пісні.

На відкритті меморіальних дощок були присутні рідні та близькі люди загиблих.

Брат Максима Гринчишина Дмитро Літушко зазначив: «Усі повинні пам’ятати загиблих воїнів нашої землі».

 

Долі героїв злободенних подій на Сході нашої країни: Олександра Войчука, Максима Гринчишина та Олега Твердохліба, є яскравим прикладом відданості громадянському обов’язку, мужності, доблесті, честі, відваги в ім’я своєї Батьківщини, сторінки історії якої навіки закарбують їх подвиг.

Оксана Гринюк