Відкриття театрального сезону у Луцькому НТУ

Пари, семінари, курсові… Робочі питання, наради… Хіба лише так проходять будні студентів та працівників університету? Зовсім ні, адже завжди знайдеться місце чомусь цікавому і оригінальному. Як на рахунок театрального мистецтва?

Прихильники театральних постановок зібралися 18 жовтня у 37 аудиторії навчального корпусу Луцького НТУ, що на Львівській, аби переглянути виставу «На перші гулі» за мотивами п’єси Степана  Васильченка. Керівником і режисером-постановником виступив Володимир Ткаченко.

П’єса булла наповнена невимушеними комедійними ситуаціями, жартами, гучними народними піснями та примовками. Стосунки між Оленкою, яка відпрошується на свої «перші гулі», і Тимошем, між парубком і батьками дівчини розкриваються на тлі молодечого гомону, дівочих переспівів, парубоцьких вигуків, що колоритно передають дозвілля в старому селі.

Ролі виконували учасники аматорського театрального колективу Луцького НТУ, зокрема батька зіграв помічник проректора з науково-педагогічної роботи Олександр Бондар, матір – старший лаборант кафедри електропостачання Людмила Столярчук, Оленку – інспектор відділу аспірантури і докторантури Лариса Поліщук, Тимоша – студент ІІ курсу факультету обліку і фінансів Юрій Клепарський, діда Северина – студент І курсу машинобудівного факультету Олександр Ткачук, Наталку – начальник відділу комплектування бібліотеки Луцького НТУ Марія Богдан. Додали колоритності виставі народні пісні та танці у виконанні фольклорного колективу «Намисто» (керівник – Марія Ковальчук) та ансамблю народного танцю «Водограй» (керівник – Ольга Вольчук).

Після закінчення дійства акторів привітали гучними оплесками та квітами: вдячні глядачі з нетерпінням чекатимуть нових постановок.

Тетяна Гапончук

Фото Олега Лук’янця