Відпочинок студентів в Карпатах

Відпочинок у горах всього асоціюються з літом (цікаві прогулянки лісом, підкорення вершин, купання в гірських ріках, оздоровлення з дітьми) або зимою (активний відпочинок, зустріч Нового Року, гірськолижні курорти). Весняні Карпати відлякують повенями, холодом та мінливою погодою. А як же осінь? Чому в цю чарівну золоту пору так мало бажаючих відвідати цей неповторний куточок нашої природи?

Осінь у Карпатах така ж тепла і добра, як і в інших куточках країни. Але тільки тепер тут панує та невловима ніжна атмосфера затишшя і спокою, і тільки зараз гірські пейзажі вражають своєю красою і загадковістю. Будь-яка, навіть маленька трьохденна подорож в гори в цей час стане незабутньою згадкою для кожног

Отож, 12-14 жовтня студентами факультету бізнесу спеціальності «Економіка підприємства» І та ІІ курсу Луцького НТУ разом з викладачами кафедри економіки та підприємництва Людмилою Павлюк та Оленою Салівончик було відвідано Карпати.

Протягом трьох днів студенти-економісти насолоджувалися золотою осінню в Карпатах.

В перший день побували на водоспаді Шипіт та відвідали одне з чудес України -  високогірне озеро Синевір.

 

Другого дня - відвідали Теребле-Ріцьку ГЕС, яка міститься на двох річках. Воду з річки Теребля перекачують на ГЕС, звідки вона попадає уже в річку Ріка

Третій день провели на одному з найкращих кліматичних курортів України, який розташований на березі  р. Прут – Яремче.  Серед визначних пам'яток варто відзначити: водоспад "Пробій"  із дванадцятиметровим мостом над ним; Скелі Довбуша, а також камінь і стежка, якими ходили повстанці.Варто зазначити, що подібна конструкція ГЕС є унікальною у світі. Також побували на Яблуницькому перевалі. Відвідали оленячу ферму. 

 

Були  у географічному центрі Європи та катались на канатній доріжці у Буковелі.

Не пропустили можливості, відвідати Гуцульський сувенірний ринок в Яремче, де можна побачити та купити справжні витвори мистецтва гуцульських майстрів.

Напевно, коли Бог створював красу Карпат він віднісся до цього з неабияким натхненням і піднесеним настроєм. Як результат - щедрий дар - неповторимий край Карпат. А відпочинок в Карпатах - це відкриття неймовірного щастя і чогось нового, що дає відчути смак життя.