Викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ підвищували кваліфікацію

Викладачі кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ підвищували кваліфікацію

Днями у спеціалізованій вченій раді К 47.104.06 Національного університету водного господарства та природокористування відбувся успішний захист дисертаційної роботи здобувача кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ Івана Ясюка (молодшого наукового співробітника науково-дослідної частини Луцького НТУ) на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди на тему «Робота та несуча здатність сталефібробетонних лотків».

Дисертаційна робота виконувалася з 2013 р. під керівництвом доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Олександра Андрійчука.

Офіційними опонентами виступили доктор технічних наук, професор Лапенко Олександр Іванович (завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету) і кандидат технічних наук, доцент Хміль Роман Євгенович (доцент кафедри будівельних конструкцій та мостів, Національний університет «Львівська політехніка»).

Під час захисту було оцінено актуальність теми та підтверджено, що дисертація є завершеною науково-дослідною роботою, в якій отримані науково обґрунтовані теоретичні і експериментальні результати, що в своїй сукупності є вагомим внеском у розвиток теорії і практичного застосування залізобетонних конструкцій.

Усі присутні члени спеціалізованої вченої ради підтримали роботу та проголосували одноголосно – 13 «За».

Варто відмітити, що це є вже третій успішний захист здобувачів кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ в 2019 році.

У цей день відбувся успішний захист дисертації старшого викладача кафедри автомобільних доріг, основ та фундаментів НУВГП Юрія Зятюка на тему «Напружено-деформований стан та розрахунок залізобетонних згинальних елементів, підсилених в стиснутій та розтягнутій зонах» (науковий керівник – Борисюк Олександр Павлович, НУВГП), на якому офіційним опонентом із позитивним відгуком виступила к.т.н., доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ Задорожнікова Ірина Вікторівна. Варто відмітити, що Зятюк Ю.Ю. є бойовим офіцером, був учасником АТО на Сході Україні, а в 2014 році «пройшов» пекло Іловайська.

У цей день відбулася ще одна приємна подія для луцьких будівельників ‒ голова спеціалізованої вченої ради, професор Бабич Євгеній Михайлович, член президії Академії будівництва України, привітав із обранням і вручив диплом член-кореспондента Академії будівництва України доценту кафедри будівництва та цивільної інженерії Андрійчуку Олександру Валентиновичу.

Вітаємо здобувачів Ясюка І.М. та Зятюка Ю.Ю. та їх наукових керівників із успішним захистом дисертацій і присвоєнням наукових ступенів. Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!

Ольга Ужегова, завідувач кафедри БЦІ