Викладачі Луцького НТУ – в журі конкурсу винахідницьких розробок

Викладачі Луцького НТУ – в журі конкурсу винахідницьких розробок

12 грудня 2014 року на базі центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких розробок з науково-технічного напрямку.

Метою та завданням конкурсу були:

·        стимулювання творчого, інтелектуального, духовного, фізичного розвитку дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій реалізації;

·        подальший розвиток, вдосконалення, популяризація науково-технічної творчості учнівської молоді, підготовка її до майбутньої творчої діяльності;

·        пошук, підтримка та розвиток юних талантів та обдарувань для формування творчої та наукової еліти у різних сферах знань та суспільного життя.

Конкурс відбувався за такими напрямами як: дослідники промисловості та сільського господарства; дослідники авіації та космонавтики; дослідники інформаційних технологій та засобів зв’язку; дослідники науково-дослідницької та конструкторської діяльності; дослідники охорони навколишнього середовища; дослідники транспорту.

Участь у конкурсі взяли учні 9-11 класів середніх навчальних закладів Волинської області та міста Луцька, які займаються в спеціалізованих наукових гуртках конструкторів, дослідників та раціоналізаторів.

Головою журі конкурсу був кандидат технічних наук, доцент кафедри приладобудування Луцького НТУ Заблоцький Валентин Юрійович.

Загальна кількість учасників становила 30 осіб. Учні представили цікаві та змістовні роботи, в ході обговорення яких точились цікаві та тривалі дискусії. Цікавими роботами були на наш погляд роботи: «Удосконалення задньої бабки токарного верстата СТД-120М» Клепарського Івана

Під час підбиття підсумків конкурсу члени журі відмітили високий рівень виконаних робіт усіх учасників.

Сподіваємося на плідну співпрацю між кафедрами Луцького НТУ та центром науково-технічної творчості учнівської молоді з метою підвищення рівня науково-технічної підготовки учнів, які стануть студентами нашого вищого навчального закладу та продовжать розвивати свої здібності за програмою навчання у вищій технічній школі.

 

 

Юрій Лапченко,

 доцент кафедри

приладобудування