Викладачі та співробітники Луцького НТУ демонстрували спортивні досягнення

21–22 листопада у спорткомплексі Луцького НТУ була проведена ХІІІ Спартакіада «Здоров'я» серед викладачів та співробітників університету. Цей захід проводиться щорічно з метою залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а також для виявлення кращих спортсменів.

Організатором змагань виступила кафедра фізичного виховання, а головним суддею був Віталій Дмитрук.

Спартакіада включала у себе такі види спорту: мiнi-футбол, волейбол, баскетбол, плавання, шахи, силові види – згинання і розгинання рук в упорі лежачи (чоловіки) та стрибки через скакалку (жінки).

Змагання з міні-футболу проводилися за спрощеними правилами гри: команди грали два тайми по 10 хвилин за коловою системою. Пройшли матчі  між командами ФОФ, ФБ – МБФ, ТФ, ФКНІТ, а також ФЕПЕС, ФБД – ФОФ, ФБ. Найвправніше забивали м'яч у ворота суперника гравці команди МБФ, ТФ, ФКНІТ.

Волейбольні змагання проходили за діючими правилами гри з трьох партій за коловою системою. По різні сторони сітки грали команди МБФ, ТФ, ФКНІТ – ФОФ, ФБ; ФЕПЕС, ФБД – ФОФ, ФБ; МБФ, ТФ, ФКНІТ – ФЕПЕС, ФБД. У результаті найбільше очок набрали представники МБФ, ТФ, ФКНІТ.

Змагання із баскетболу відбувалися у чотири тайми по 7 хвилин за коловою системою. Змагалися між собою ФЕПЕС, ФБД – ФОФ, ФБ; МБФ, ТФ, ФКНІТ – ФЕПЕС, ФБД; ФОФ, ФБ – МБФ, ТФ, ФКНІТ. Найбільше м'ячів у кошик закинули гравці команди МБФ, ТФ, ФКНІТ.

Поки у спортзалі проводилися «футбольно-баскетбольно-волейбольні» матчі, представники команд мали змогу продемонструвати свою майстерність у басейні, а також за шаховою дошкою. Виявляється, найкращі плавці – на ФБ, адже представники цього факультету в сумі набрали найбільшу кількість очок – 107. У «швидких шахах» (20-хвилинна гра) перемогу виборола команда МБФ, ТФ, ФКНІТ.

Найбільш вправними у силових видах – згинання і розгинання рук в упорі лежачи (чоловіки) та стрибки через скакалку (жінки) – були учасники команди ФЕПЕС, ФБД.

У загальній сумі найбільшу кількість очок здобула команда МБФ, ТФ, ФКНІТ, яка й стала переможцем Спартакіади. Номінацію «За масовість» було присуджено команді ФОФ, ФБ.

По завершенні змагань із заключним словом виступив завідувач кафедри фізичного виховання Сергій Савчук, а проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бондарський нагородив переможців перехідними кубками та грамотами.