Випускний управителів ОСББ

Випускний управителів ОСББ

18 грудня 2014 року в Луцькій міській раді вручили свідоцтва про підвищення кваліфікації слухачам курсів «Управитель житловою нерухомістю» для керівників ОСББ, що проводились на базі навчально-наукового центру післядипломної освіти Луцького НТУ. Захід відбувся в рамках підсумкової конференція польсько-українського проекту, який почали рік тому, під назвою «Активні мешканці – ефективні власники».

Так, за ініціативи Луцької міськради, Асоціації регіонального розвитку і Луцького національного технічного університету було створено навчальну програму для 25осіб.

Детальніше про цю навчальну програму розповіла керівник навчально-наукового центру післядипломної освіти Луцького НТУ Людмила Матвійчук.

Після завершення навчання вже під час підсумкової конференції слухачам курсів вручили свідоцтва. Луцький міський голова Микола Романюк жартома звернувся до Людмили Матвійчук: «Дайте мені виписку, хто як вчився. Відповідно, так і будемо надавати підтримку тим ОСББ». Градоначальник подякував ініціаторам проекту та висловив сподівання на його продовження.

 

 

 

Галина МИКИТЮК