ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ ЄВРОПОЮ ВІД ВОЛОНТЕРА КОРПУСУ МИРУ

ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ ЄВРОПОЮ
ВІД ВОЛОНТЕРА КОРПУСУ МИРУ

У рамках проведення в Україні Днів Європи на факультеті екології та приладо-енергетичних систем 17 травня 2017 року волонтер Корпусу миру Джеремі Ханна провів лекцію «Особливості туристичних подорожей в країнах Європи» студентам напряму підготовки «Туризм». Слід зауважити, що Джеремі вже тривалий час співпрацює зі студентами-туристами, навчає їх англійської мови. Зрозуміло, що цей захід теж був англомовний.

Джеремі Ханна ретельно підготувався до лекції. Використовуючи мультимедійне забезпечення, він познайомив присутніх з туристичними цікавинками Лондона, Парижа, Праги, Риму, Амстердама, Майорки. Віртуальна мандрівка кожним містом розпочиналася з історичного екскурсу, фотографій пам’яток та музеїв, відео з коментарями молодих людей, які подорожували цією частинкою Європи. Навіть були наведені ціни на поїздки з України у гривнях станом на початок червня цього року! У кожному сюжеті надавалася потрібна туристові інформація щодо можливості харчування, проживання, сполучення тощо.

На мою думку, сьогодні, коли наша країна офіційно отримала безвізовий режим і українці матимуть можливість подорожувати Європою, такі знання для наших студентів є вкрай необхідними. Загалом лекція була пізнавальною та цікавою, а Джеремі спілкувався зі студентами невимушено, креативно та зумів знайти з ними спільну мову!

Валентина Федорчук-Мороз,
заступник декана факультету екології
та приладо-енергетичних систем