ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГОКОНКУРСУ КНИЖКОВОГО ЗНАКУ ПАМ’ЯТІ ФЕЛІКСА КІДЕРА!

Вітаємо призерів ІІІ Всеукраїнського студентськогоконкурсу книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера!

Відбувся ІІІ Всеукраїнський студентський конкурс книжкового знаку пам’яті Фелікса Кідера, метою якого є розвиток творчого потенціалу молоді в галузі книжкового знаку. На виставці були представлені кращі роботи студентської молоді з 17 вузів України та зарубіжжя.

Кафедра дизайну Луцького НТУ також долучилася до розвитку сучасного графічного мистецтва. Під керівництвом старшого викладача Ольги Приступи студенти-дизайнери подали на конкурс 56 авторських екслібрисів для участі в номінаціях «Традиційний екслібрис», «Комп’ютерний екслібрис», «Експериментальний екслібрис», «Меморіальний екслібрис», «Екслібрис, присвячений Т.Г. Шевченку», «Екслібрис, присвячений великому гуманісту і філантропу Джону Говарду». До слова, екслібриси – це мініатюрні графічні картинки, які відтворюють духовний світ власника бібліотеки.

Переможців визначило авторитетне журі, до складу якого увійшли мистецтвознавці, дизайнери, художники та науковці.

Вітаємо Ольгу Жук, cтудентку групи Д-41, робота якої зайняла ІІ місце (номінація «Меморіальний екслібрис»), а також Юлію Янюк, студентку групи Дс-11 за ІІІ місце у номінації «еЕспериментальний екслібрис»! Творчих успіхів і нових досягнень!

Ольга Приступа,

заступник декана факультету

будівництва та дизайну