Вивчати історію рідного краю – завжди цікаво!

Вивчати історію рідного краю – завжди цікаво!

Помилуватися краєвидами та ознайомитися з історичною спадщиною свого краю вирішили студенти групи ТТПС-21 під керівництвом куратора-тьютора Галини Голодюк. 19 жовтня 2014 року вони відвідали народний музей історії сільського господарства Волині, що розташований у мальовничій місцевості за 12 кілометрів від Луцька (смт. Рокині).

Особливістю музею є те, що він постійно діючий. Для кращого сприйняття можна доторкнутися до експонатів, потримати їх в руках, спробувати в роботі, а ще скуштувати страви волинської кухні,  покататись на конях, почути українську пісню та навіть закружляти у танку під грайливі мелодії народних музик.

Студенти ознайомились з традиційним національним одягом, вишивками,  рушниками, технологією їх виготовлення і знаряддями виробництва тканини, символікою орнаментів та візерунків; з пам’ятками древнього житлового, господарського, дерев’яного будівництва, а також поринули у цікаву подорож заповідними стежками мальовничого парку, помилувались голубим плесом ставка і навіть побачили рідкісних птахів – мешканців орнітологічного заказника.

Після екскурсії студенти активно провели свій вільний час на території мальовничого заповідника: милувались ландшафтом, березовим гаєм та мальовничим озером; смакували шашликом; спілкувались один з одним в товариській атмосфері та співали пісні.

 

 

 

 

 

Галина Голодюк,

 доцент кафедри

 товарознавства та експертизи в митній справі