Виїзні практичні заняття для студентів Луцького НТУ

Виїзні практичні заняття для студентів Луцького НТУ

З метою максимального використання наочності під час проведення практичних занять на факультеті обліку та фінансів було проведено ряд виїзних занять. Так, три з них були організовані старшим викладачем кафедри фінансів Вікторією Малімон.

27 листопада 2014 року проведено такий захід у медичному центрі ТзОВ «Протезист» ЛТД для студентів груп ФК-41, ФКС-21 спеціальності «Фінанси і кредит» . ТзОВ «Протезист» ЛТД  засноване 28 лютого 1991 року для надання стоматологічних та косметологічних послуг дорослим та дітям, громадянам України та іноземцям. 

З детальним поясненням фінансових процесів, які протікають в закладі,  про роль і функціональні особливості унікальних препаратів на ринку, їх шлях до клієнта ознайомили студентів працівники медичної установи.  Також спеціалісти медичного центру представило і діючу програму «Зрозуміла стоматологія».

3 грудня 2014 року для студентів цих же академічних груп було проведено виїзне заняття  на  ПАТ «СКФ Україна». Публічне Акціонерне товариство «СКФ Україна» єдиний в Україні виробник роликових конічних підшипників та компонентів до них. Підприємство постачає підшипники в країни СНД, Європи, а також в країни Азії та Америки. 

Спеціаліст служби персоналу  ознайомила студентів з історією підприємства, його діяльністю, продукцією. Спілкування у такому форматі виявилося корисним та цікавим для обох сторін.

Працівники підприємства розповідали студентам про втілення та реалізацію власних проектів у різних  галузях: організація виробництва, проектування технологічних процесів, якість і технічне обслуговування. Інспектор з організації оплати праці провела розповіла про особливості нарахування заробітної плати працівникам за різними категоріями робіт.

20 грудня 2014 року відбулося  виїзне практичне заняття для майбутніх фінансистів з теми «Підвищення якості робочої сили». Разом з викладачем Вікторією Малімон студенти побували на базі спільного українсько-польського підприємства «Модерн-Експо».

Під час проведення заняття у цехах підприємства студенти ознайомились з роботою слюсарів з механоскладальних робіт, складальників, електрозварників на автоматичних і напівавтоматичних машинах, помічників оператора верстатів з програмним керуванням. Студенти висловили керівництву  підприємства подяку за теплу зустріч та за можливість таким чином ще якісніше отримувати знання в стінах університету.

 

 

 

 

Галина МИКИТЮК