Візит у Люблінську Політехніку

Візит у Люблінську Політехніку

16 грудня 2014 року в рамках освітньої програми отримання подвійного диплому делегація факультету будівництва та дизайну на чолі з деканом Богданом Боярчуком здійснила робочий візит до Люблінської Політехніки (Республіка Польща), яка є ВНЗ-партнером Луцького НТУ. В ході зустрічі була підготовлена та підписана робоча документація для вступу студентів факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ на навчання за програмою подвійного диплому магістра до Люблінської Політехніки.

Завідувач кафедри автомобільних доріг та аеродромів Ярослав Дробишинець, завідувач кафедри міського будівництва та господарства Олег Верешко зацікавилися програмою з обміну інформацією та досвідом у сфері освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності. Викладачі кафедри промислового і цивільного будівництва Орест Пахолюк та Володимир Самчук проаналізували інтеграційні навчальні плани та внесли до них відповідні корективи.

У ході зустрічі досягнуто домовленості із заступником декана відділу будівництва та архітектури Анною Жичинською щодо проходження спільної студентської архітектурно-рисувальної практики між кафедрою архітектури Люблінської Політехніки та кафедрою дизайну Луцького НТУ в червні-липні 2015 року на основі програми, запропонованої викладачем кафедри дизайну Інни Абрамюк.

Декан факультету будівництва та дизайну Луцького НТУ Богдан Боярчук та декан відділу архітектури та будівництва Люблінської Політехніки Єва Блазік-Борова домовилися про міжнародне співробітництво з метою створення європейського простору в системі професійної підготовки фахівців напряму «Будівництво».

Обидві сторони залишилися задоволеними досягнутими домовленостями і сподіваються на ефективну співпрацю з підготовки нової генерації фахівців.

 

 

Ольга Приступа,

заступник декана

факультету будівництва та дизайну