ВИЗНАЧЕНО МІС ТА МІСТЕРА ФЕПЕС У ЛУЦЬКОМУ НТУ

ВИЗНАЧЕНО МІС ТА МІСТЕРА ФЕПЕС
У ЛУЦЬКОМУ НТУ

10 листопада у Луцькому НТУ відбулось феєричне шоу. Цього дня на факультеті екології та приладо-енергетичних систем в оригінальний спосіб було визначено володарів титулів «Міс» та «Містер» факультету нинішнього року.

В урочисто прикрашеному залі атмосферу гарного настрою створював дует ведучих Open Space.

Василь Лотошинський та Владислав Літкович представили компетентне журі та запросили на сцену учасників, які подарували усім присутнім танець.

Розпочалось дійство з відеопредставлень, що допомогли розкрити грані внутрішнього світу кожного учасника та зрозуміти духовну сутність усіх претендентів на почесне звання.

У конкурсі «Інтелектуальний» десять особистостей мали можливість вразити усіх своєю ерудицією, давши відповідь на запитання.

Проявити свої особливі здібності учасники мали змогу у конкурсі «Талант».

Олександра Карась подарувала усім палкий танець. Діана Черен заспівала пісню під акомпанемент гітари. Георгій Супрунюк вразив усіх своєю акторською майстерністю. Ілона Свид заспівала запальну пісню. Захарій Лєпєй вразив усіх мистецтвом пантоміми, а Олександр Бас – вмінням декламувати поезію. Дарина Деркач та Вадим Сінчук презентували свої дарунки у вигляді танців. Ігор Михальчук вразив своїми спортивними здібностями. Завершився конкурс піснею у виконанні Анастасії Шеремети, яка викликала шквал позитивних емоцій не лише на сцені, але й у залі.

Усі мали можливість зануритись в атмосферу, яка вирувала під час підготовки до проведення конкурсу, переглянувши відеозвіт, який підготувала Студентська рада факультету екології та приладо-енергетичних систем за професійної участі Юрія Буденка.

У фінальному дефіле учасники продемонстрували свій шарм, вийшовши на сцену у вечірньому вбранні.

За гучністю оплесків залу було визначено Містера глядацьких симпатій та Міс глядацьких симпатій. Ці титули отримали Георгій Супрунюк та Ілона Свид.

 

За підсумками роботи журі відбулась церемонія нагородження. Оголосила результати проведення конкурсу голова Студентської ради факультету приладо-енергетичних систем Анастасія Яблончук, а вручили нагороди голова Студентської ради нашого університету Ірина Гаранчевська разом із Містером факультету приладо-енергетичних систем минулого року Мирославом Савоніком. Переможцями у номінаціях стали: Захарій Лєпєй – Містер Оригінальність, Ілона Свид – Міс Грація, Анастасія Шеремета – Міс Посмішка, Вадим Сінчук – Містер Брутальність, Дарина Деркач – Міс Креативність, Ігор Михальчук – Містер Мужність, Олександра Карась – Міс Ніжність, Олександр Бас – Містер Креатив.

Почесні звання «Міс» та «Містер» факультету екології та приладо-енергетичних систем цього року вибороли Діана Черен та Георгій Супрунюк.

 

Бажаємо переможцям конкурсу «Міс та Містер факультету екології та приладо-енергетичних систем» нинішнього року успіхів та вдалого виступу у конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ» у прийдешньому.

Оксана Гринюк