ВИЗНАЧЕНО МІСТЕРА І МІС ФБД У ЛУЦЬКОМУ НТУ

ВИЗНАЧЕНО МІСТЕРА І МІС ФБД У ЛУЦЬКОМУ НТУ

Апофеозом святкування 40-річчя факультету будівництва та дизайну стало проведення 8 листопада феєричного шоу «Містер і Міс ФБД».

У вітальній промові декан факультету будівництва та дизайну Олександр Бондарський зазначив, що факультет є найстарішим факультетом нашого університету, який перебуває у стадії динамічного розвитку, та наголосив на тому, що усі учасники інтригуючого дійства є унікальними особистостями та достойними перемоги.

Очільник нашого вузу Петро Савчук у своєму вітальному слові побажав обрати найкращих з-поміж найкращих серед студентів факультету.

 

З нагоди святкування 40-річчя факультету будівництва та дизайну із рук ректора вишу отримали грамоти кращі із кращих викладачі, працівники та студенти факультету.

У вщент заповненому залі усі присутні мали можливість переглянути роботи, які здобули перемогу у конкурсі на кращий світшот та познайомитись із доробками лідерів у конкурсі відеопрезентацій академгруп.

Ведучі Софія Ляшук та Роман Мельник під звуки бурхливих оплесків представили усім присутнім 7 мужніх та сильних і 7 красивих та непередбачуваних особистостей, які цього дня змагались за перемогу.

 

Оцінювало привабливість дівчат та мужність хлопців на цьому конкурсі компетентне журі, до складу якого, до слова, серед інших входили успішні випускники факультету.

Шквал позитивних емоцій викликали у присутніх на дійстві відеовізитки, завдяки яким кожний учасник та учасниця мали змогу розказати щось про себе.

У конкурсі «Інтелектуальний» усі претенденти на звання «Містер» та «Міс» факультету мали можливість проявити свою ерудованість, давши відповідь на запитання.

Музичною окрасою свята стала пісня «Квіти в волоссі» у виконанні талановитої студентки факультету Тетяни Сокур.

Запальні танці, намальовані автопортрети, виконання пісень під акомпанемент гітари, музичні дарунки, декламування поезій, показ спортивних талантів було продемонстровано учасниками у конкурсі «Талант», який викликав бурхливі овації залу.

Останній конкурс «Вечірнє дефіле» став демонстрацією краси та грації, перед яким відбувся розіграш лотереї із дарунками, які отримали ті з присутніх студентів факультету будівництва та дизайну, які стали обранцями її величності Фортуни цього дня.

Із рук Містера та Міс ФБД 2016 року – Владислава Ільчука та Руслани Реган, нагороди отримали: Олександр Симончук – Містер глядацьких симпатій, Юлія Денисюк – Міс глядацьких симпатій, Діана Нечитайло – Міс Спокуса, Юрій Сметана – Містер Драйв, Олена Штандер – Міс Грація, Микола Круковець – Містер Галантність, Марія Постова – Міс Загадковість, Максим Савонюк – Містер Креатив, Оксана Цвид – Міс Сучасність, Владислав Мельник – Містер Спокусник, Катерина Пукавська – Міс Оригінальність, Дмитро Дмитрук – Містер Мужність.

Віце-містером став Олександр Симончук, а Віце-міс – Юлія Денисюк.

Перемогу здобули Микола Смітюх та Анастасія Переходько, які вибороли титули «Містер» і «Міс» факультету будівництва та дизайну 2017 року.

Наостанок бажаємо переможцям конкурсу «Містер і Міс ФБД» успіхів та вдалої участі у конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ» у прийдешньому.

Оксана Гринюк