Вступ2020: про що йшлося на ректораті у Луцькому НТУ

Вступ2020: про що йшлося на ректораті у Луцькому НТУ

Перебіг вступної кампанії – гаряча тема для обговорення у Луцькому національному технічному університеті. Про активність абітурієнтів, подачу заяв та творчі випробування говорили на черговому засіданні ректорату, під головуванням ректора ЗВО Петра Савчука.

Перш за все, ректор наголосив на важливості максимального поширення інформації щодо вступу серед випускників шкіл та коледжів, а також вступників до магістратури. За його словами, активне висвітлення цікавої та важливої інформації є запорукою успішної вступної кампанії та демонстрації усіх переваг університету. У цьому контексті важливим аспектом є налагодження контактів зі школярами в ОТГ.

Водночас, Петро Савчук розповів про результати візиту у Міністерство освіти і науки України та відпрацювання важливих робочих питань.

Своєю чергою, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Фещук поінформував про хід вступної кампанії та оприлюднив попередні результати. Нині тривають вступні випробування та творчі конкурси, відбувається реєстрація електронних кабінетів, а з 13 серпня стартує прийом заяв абітурієнтів на основі ПЗСО та ОКР Молодший спеціаліст.  

Крім того, ректор Петро Савчук закликав деканів та проректорів контролювати ситуацію із ймовірним поширенням коронавірусу в університеті, моніторити стан здоров’я працівників та у випадку фіксації захворювання одразу вживати заходів ізоляції та перевірки контактних осіб.

Варто зазначити, що у п’ятницю, 14 серпня о 15:00 відбудеться складання присяги курсантами кафедри військової підготовки Луцького НТУ. Захід традиційно проходитиме у корпусі військової кафедри на вулиці Польовій, 45. Наприкінці місяця планується проведення планового засідання вченої ради та збори трудового колективу, на яких зокрема йтиметься про організацію та початок нового навчального семестру.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ