Як студенти факультету бізнесу вітали викладачів із Днем працівника освіти

Як студенти факультету бізнесу вітали викладачів

із Днем працівника освіти.

У першу неділю жовтня Україна з року в рік відзначає величне свято – День працівника освіти.

      Не пройшли його осторонь і студенти Факультету Бізнесу Луцького НТУ. 8 жовтня 2014 року привітали своїх своїх наставників скромними виступами, які були виконані студентами факультету.

Приємно було бачити щасливі обличчя викладачів,які із задоволенням слухали вітальні слова і пісні. Першими привітати викладачів і подякувати їм, за важку і сумлінну працю випала можливість  ведучим свята - Віті Степанюк та Ірині Охват. Вітальним  подарунком  став вірш, присвячений нашим дорогим викладачам,який  написала Шклянка Ірина, студентка групи УП-21.Вірш прозвучав у виконанні Боярської Катерини МО-41. Бурхливими оплесками  глядачі зустріли Владислава Зеніхіна та Ілону Максимчук, які виконали  композицію гурту  Скай і Гайтани «Не йди». До привітань також долучилася  Ірина Гаранчевськастудентка групи ЕП-11 і подарувала пісню Ірини Федишин «Гітара». Наступною композицією стала пісня гурту ТІК – «Вчителька», яка подарувала гарний настрій кожному присутньому.

Найбільшим подарунком для викладачів стала ікона «Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері  Софії». Ікону вручив голова студентської ради Недбайло Максим  - декану факультету бізнесу, Божидарніку Тарасу Вікторовичу,  який також привітав колектив викладачів з професійним святом, і висловив слова подяки усім студентам .

                                                                                                   Ірина Охват,

студентка  групи МО-21