Як у Луцькому НТУ різдвяних пісень співали!

Як у Луцькому НТУ різдвяних пісень співали!

Із різдвяними піснями та віншуваннями до Луцького НТУ завітали щедрувальники.

Привітали зі Старим Новим роком та святом Василя священнослужителі та семінаристи Волинської православної богословської академії на чолі з ректором отцем Володимиром Вакіним. Вони виконали кілька щедрівок, посівали пшеницею на добробут, мир та злагоду в університетській родині і побажали радості, добра й натхнення.

«Бажаємо, щоб Різдво Христове було для кожного з вас джерелом сили, радості, натхнення і творчості. Щоб любов і наснага до життя перемагала злобу дня і дала нам можливість творити, робити більше позитиву, примножувати добро в світі, бо саме від нашого налаштування залежить, яким буде рік, які будуть зміни в нас самих і навколо нас», - наголосив Володимир Вакін.

Своєю чергою, подякував за вітання ректор Луцького НТУ Петро Савчук: «Дякуємо, що завітали до нас сьогодні. Наша співпраця є щирою та дуже важливою і в такі святкові дні, як сьогодні, ми разом з вами радіємо, черпаємо силу і натхнення. Тому усім колективом ми вас вітаємо із прийдешніми святами. Нехай цей рік буде для вашого навчального закладу і для усієї країни продуктивним, успішним, під Божим прихистком, а добрі задуми втілюються в життя і роблять нашу державу такою, де переважає любов, мир і правда».

Крім того, до Луцького НТУ завітали юні щедрівники – учасники вокального ансамблю «Перлинка» ЗОШ №25 із керівником Пінчук Тетяною Миколаївною. Вони виконали чимало щедрівок та колядок, посівали на мир та добробут, а найголовніше – подарували усім присутнім відчуття справжнього духу Різдва. Відтак, колектив універсиету долучився до щедрівників і разом заспівали кілька різдвяних пісень.

Колектив Луцького НТУ щиро вдячний за вітання і підтримку українських різдвяних традицій. Щиро вітаємо усіх із Різдвом Христовим, Старим Новим роком і прийдешнім святом Водохреща!

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1448116872009025