Якісна вища освіта – вимога сучасності: зустріч зі студактивом Луцького НТУ

Якісна вища освіта – вимога сучасності: зустріч зі студактивом Луцького НТУ

15 вересня у Луцькому НТУ відбулася зустріч зі студентами щодо забезпечення якості освіти. Поспілкувалися зі студентським активом проректор з НПР Оксана Ляшенко та завідувач відділу забезпечення якості освіти та неперервного навчання Олена Кузьмак.

Розпочався захід із приємностей: проректор із НПР Олена Ковальчук вручила подарунки переможцям спільного проєкту нашого університету і представництва Європейського Союзу в Україні. Спеціальною комісією були обрані найкращі ролики серед учасників конкурсу студентських відеоробіт «Луцький НТУ відкриває Європу». Тож, за результатами оцінювання місця розподілили так:

  • Юліана Валецька – 1 місце;
  • Даніела Шах – 2 місце;
  • Андрій Логоша – 3 місце.

Також за участь у конкурсі подарунками були нагороджені: Ольга Заєць, Тетяна Журибіда, Іванна Романюк та Олена Щербік.

«Щиро дякую за те, що проявили креатив та взяли участь у такому цікавому конкурсі. Закликаю й інших долучатися до таких програм, адже це новий досвід, враження та прекрасна нагода продемонструвати свої вміння», - підсумувала Олена Ковальчук.

Після нагороджень, зустріч перейшла у формат тематичного обговорення. Головним меседжем заходу було твердження: забезпечення якості вищої освіти є вимогою сучасності, ключовим принципом Болонської декларації та незаперечним пріоритетом для академічної спільноти і державної освітньої політики країн Європи та інших розвинених країн світу.

За словами спікерів Оксани Ляшенко та Олени Кузьмак, сьогодні політика міністерства освіти і науки зосередилася на суттєвому підвищенні якості освіти та контролю за цим. Так, основними тезами для обговорення були:

  • забезпечення якості – це справа всієї університетської громади;
  • активний ланцюг комунікації: адміністрація університету, відділ забезпечення якості освіти та неперервного навчання, декани, науково-педагогічні працівники, студенти та самоврядування, працедавці.

Відтак, в ході розмови Олена Кузьмак нагадала студентам їх права та обов’язки, основні складові академічної доброчесності, що таке плагіат та як уникнути його у навчанні, а також розповіла про політику та процедури вирішення конфліктних ситуацій у Луцькому НТУ.

Потому проректор з НПР Оксана Ляшенко продемонструвала студентам, де у структурі сайту можна знайти розділ щодо антикорупційної діяльності, яка вкладка створена для звернень про протиправні дії та відповіла на ряд запитань від присутніх.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...