З любов’ю до життя, з добром у серці

З любовю до життя, з добром у серці

Чуйність та милосердя завжди обєднують, додаючи тепла в кожне серце. Особливо цього потребують ті, чия доля склалася трохи інакше, ніж наша. Саме тому відділ культури та мистецтв Луцького НТУ спільно зі студентами часто організовує благодійні заходи для вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини, Відокремленого дошкільного відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру, що в м. Ківерці. Відвідують невтомні волонтери і вихованців Волинського молодіжного центру дітей-інвалідів дитинства «Джерело життя», і мешканців Луцького геріатричного пансіонату, куди й завітали з концертною програмою з нагоди міжнародного Дня інвалідів 2 та 3 грудня 2014 року відповідно.

Творчі виступи студентів, конкурси, розважальні номери, подарунки створили неймовірно теплу та зворушливу атмосферу для дітей, що перебувають в центрі «Джерело життя». Ведучі – Антон Безносиков, Діана Назарчук, солісти Роман Ковальчук, Марія Ковальчук, Сергій Герцик, міні-міс Євросоюзу Анюта Климовець, гітарист Іван Галагдін, волонтери Дарія Богданович, Іванна Лясота та працівники відділу культури та мистецтв доклали усіх зусиль, щоб ці люди відчули підтримку та любов. Дітлахи (та й старші) були безмежно раді такій зустрічі.

«Ви не уявляєте, як ми вас завжди чекаємо», – такими словами зустрічали мешканці геріатричного пансіонату зустрічали гостей з Луцького НТУ. Духовий оркестр повернув стареньких в роки їхньої молодості, а лірична музика та гумористичні ролики від учасників художньої самодіяльності Анни Капітули, Ілони Максимчук, Лариси Поліщук, Тетяни Холковської, Лариси Шнайдюк, Сергія Герцика, Володимира Ткаченка додали піднесеного настрою не на один день.

Після закінчення концертної програми волонтерам лунали щирі слова подяки за хвилини добра: «Ми безмежно раді вашим візитам, приїжджайте частіше! Ви стали для нас рідними. З нетерпінням чекаємо...». Кращої винагороди для молоді, яка неодмінно завітає до пансіонату ще не один раз, годі було й бажати. Наступні гостини Луцького НТУ відбудуться з нагоди Різдвяних свят. І як завжди – з любов’ю до життя та з добром у серці.

 

 

Галина МИКИТЮК

Фото: Олександр Мостика