«За кадром», або Як студенту живеться в гуртожитку?

«За кадром», або

 Як студенту живеться в гуртожитку?

Затишок, комфорт, приємна атмосфера, чудовий персонал, добротний благоустрій – це риси, скорше всього, далеко не найдешевшого середньостатистичного українського готелю. А чи можуть таким набором похизуватися гуртожитки вищих навчальних закладів? Певно, що не кожен університет в силу різних обставин так дбає про студентів. 

Про те, як і чим живуть мешканці гуртожитків двох найбільших ВНЗ нашої області, йдеться у передноворічному випуску програми «Студентський канал», що транслюється ТК «Аверс».

«Ревізори» відвідали кімнати, кухні, санвузли, поспілкувались із студентами, комендантами та вахтерами. А в гуртожитку №1 Луцького НТУ ведучим вдалося побувати й на врученні нагород переможцям конкурсу «Краща секція». До слова, перше місце посіла секція №4 технологічного факультету, друге – секція №8 факультету будівництва та дизайну, а третє – секція №5 машинобудівного факультету.

Отож, увазі читачів та глядачів – матеріал про будні студентів та їх помешкання напередодні сесії та новорічних свят. І хай кожен особисто визначить рівень господарювання, дбайливості та настрою, який панує в стінах гуртожитків завдяки ініціативам самих студентів та їх наставників.


Галина МИКИТЮК