ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИЙ ВІЗИТ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ACTIVE CITIZENS UKRAINE ДО ЛУЦЬКОГО НТУ

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ
НАВЧАЛЬНО ОРІЄНТОВАНИЙ ВІЗИТ
УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ACTIVE CITIZENS UKRAINE
ДО ЛУЦЬКОГО НТУ

9 березня у Луцькому НТУ відбувся загальнонаціональний навчально орієнтований візит учасників програми Active Citizens Ukraine, які перебували у нашому місті протягом чотирьох днів. Насичену програму для гостей із усієї держави було організовано за сприяння громадської організації «Молодіжна платформа». Ця програма передбачала ознайомлення із соціальними проектами, культурними громадами, проходження базового навчання програми, знайомство, обмін файлами та фотографіями учасників партнерського заходу. Наш університет, як партнер Британської Ради, під час зустрічі мав можливість презентувати свою проектну діяльність у рамках цієї програми.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор Луцького НТУ Петро Савчук, у якому він акцентував увагу на проектній діяльності нашого університету і її значенні для подальшого розвитку вишу.

Фахівець з міжнародних зв’язків Луцького НТУ Катерина Мачульська ознайомила усіх із проектами, які реалізовуються у нашому університеті за програмою Active Citizens Ukraine за сприяння Британської Ради, та презентувала відеокліп із міжкультурної вечірки Diversity at university.

Голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Гаранчевська розповіла про мету студентського самоврядування, його структуру та мобільність, сторінки у всесвітній мережі, брендову продукцію та реалізований проект за програмою Active Citizens Ukraine за сприяння Британської Ради «Студентська пральня».

Оксана Гринюк