ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ОБЛІКОВЦІВ НА ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»

ЗАХОПЛЮЮЧА ЕКСКУРСІЯ ОБЛІКОВЦІВ

НА ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»

Немає у світі більш цінного скарбу, ніж свіжий духмяний хліб. Саме тому 13 жовтня 2014 р. студенти IV і V курсу напряму підготовки «Облік і аудит» під керівництвом кураторів Ірини Ткачук, Оксани Нужно та Наталії Тлучкевич вирішили познайомитися з дуже корисною і важливою справою – випіканням хліба. Для екскурсії відкрив свої двері Луцький хлібокомбінат «ТЕРЕМНО ХЛІБ», який з 1983 р. випускає якісну і смачну продукцію. На початку своєї роботи підприємство випускало 5 видів хліба, а нині в хлібопекарському цеху – 6 ліній, а асортимент хлібобулочних виробів налічує більше як 140 найменувань, що дозволяє максимально задовільнити потреби споживачів. Окрім хліба, на заводі випікають короваї, круасани і печиво. Більшість хлібобулочних виробів виготовляється за рецептурами, які розроблені технологами підприємства.

Студенти і викладачі мали чудову нагоду наочно ознайомитись з процесом виробництва хліба, починаючи від замісу тіста до безпосереднього випікання, а також дізнатись про особливості доставки продукції покупцям через мережу фірмових магазинів. Варто також зауважити, що під час екскурсії поряд із розповідями і демонстраціями, відбувалось ще й дегустування різних видів хлібобулочних виробів.

Начальник хлібного цеху Надія Драпчинська зауважила, що висока якість продукції у ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» досягається за рахунок постійного моніторингу і аудиту процесу виробництва. Важливими є технологія та устаткування, на якому висококваліфіковані працівники виготовляють продукцію.

«Сьогодні у нас була доволі цікава і насичена екскурсія на ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ». Усі споживають хліб, проте не кожен хоча б раз за все життя побачив, як він виготовляється. Нам розповіли про технологію випікання хліба, короваїв. Ми щиро вдячні за таку нагоду дізнатись як печуть хліб!» – ділиться своїми враженнями студентка групи ОАС-21 Олеся Дацюк.

Валентина Сусол, студентка групи ОАС-22 зазначила: «Випала унікальна можливість побачити технологічний процес випікання хліба – від замішування тіста до його виходу з печі та пізнати тонкощі виробництва хлібобулочних виробів різних сортів, а також виступити в ролі незалежних експертів і особисто провести дегустацію хлібобулочних виробів».

Викладачі та студенти висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» за насичену та захоплюючу екскурсію відомим хлібокомбінатом Волині.

Хліб – усьому голова!

Ірина Ткачук, 

доцент кафедри обліку і аудиту