Започатковано Новорічний футбольний турнір!

Започатковано Новорічний футбольний турнір!

Луцький національний технічний університет спільно з Асоціацією дворового футболу Волині започаткували новий турнір, який відразу зібрав 16 команд не тільки з Луцька, Луцького,  Ківерцівського та Рожищенського районів Волині, а навіть із Житомира.  Проходив турнір 20-21 грудня 2014 року. Розпочалися змагання «Новорічного кубка Луцького НТУ»  на диво енергійно та потужно. Чи не кожна команда викладалась на всі сто, не жаліючи ні себе, ні супротивника.

Головною несподіванкою турніру стала доволі пристойна гра команди «Ветеран-ЛНТУ». Здавалося б, єдиний шанс проти молодих суперників – закритися і грати на контратаках, але гравці були зовсім іншої думки.

У першій же грі «зелено-чорні» ввімкнули такі швидкості та перепасовку на всьому майданчику, що молоді інколи не знали куди бігти. Понад те, ветерани зіграли грамотно у плані тактики. Тому закономірно, що отримали перше місце у групі.

Справжня драма розгорілася у чвертьфіналі проти дуже потужного «Майдану». Принципова битва закінчилась на останніх секундах бойовою нічиєю 2:2. Трьох ударів з «точки» було мало, тому для визначення переможця  використовували додаткові «патрони». «Ветерани» були точніші, чим викликали справжній фурор на трибунах.

У півфіналі силами мірялися «Форца» та «Креатив» і «Духче» з «Ветеранами». Якщо в першій парі прогнозовано пройшли гості, то в парі другій були й вилучення, і сутички, і пенальті. Проте на дещицю сильнішими виявилися моторні парубки з Рожищенського району – 4:3.

Гра за третє місце довела, що «Ветеран-ЛНТУ» не тільки надзвичайно швидкий, технічний, але й витривалий. Саме в кінцівці «зелено-чорні» таки здолали молодих «креативщиків» – 4:2. А у фіналі житомиряни переграли духчан з рахунком 4:1.

Золоті медалі та «Новорічний Кубок ЛНТУ-АДФВ» поїхали в Житомир, срібні медалі – в село Духче, а бронзові нагороди залишились у стінах Луцького НТУ – завдяки старанням команди «Ветеран-ЛНТУ».

 

 

Кафедра фізичного виховання

Луцького НТУ