Затишшя у бойових діях: час захищати дипломний проект!

Затишшя у бойових діях: час захищати дипломний проект!

         11 жовтня на засіданні ДЕК №46 для проведення державної атестації фахівців зі спеціальності «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва» відбувся захист проекту студента групи ОСВз-61 Харчука Василя на тему «Проект льонобралки з конструктивною розробкою підпружиненого подільника».

Особливістю цього захисту є те, що ще два тижні тому Василь під свистом осколків «градів» та «ураганів» відстоював незалежність та цілісність нашоїдержави, а тепер – захищає свою конструкторську розробку.

         На засіданні ДЕК, окрім голови, к.т.н., зав. лабораторією Поліської дослідної станції ІСГЗП НААН України Сичук Людмили Василівни та членів ДЕК, завітав підтримати Василя декан МБФ проф. Пустюльга Сергій Іванович.

         Захист відбувся успішно, на всі питання дипломник відповідав кваліфіковано. Доволі емоційно Василь описав і неоднозначну ситуацію, що склалась на сході України. Втрати побратимів, підступність ворога, застаріле озброєння та віра в перемогу – жорстокі реалії АТО.

         А на завершення – фото на спогад із зовсім не «широкоплечим», але відважним захисником України. Зичимо Василеві, щоб здобутий ним диплом спеціаліста якомога скоріше став в нагоді у мирному житті.

Слава героям!

 

Ігор Цизь

завідувач кафедри

інженерного та комп’ютерного забезпечення АПК